۶۲ پروژه تامین برق، روشنایی معابر، اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق به ارزش ۵۲ میلیارد تومان هم زمان با فرا رسیدن هفته دولت از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران آماده بهره برداری است. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva) وبه نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان تهران،حاجی رضا […]

۶۲ پروژه تامین برق، روشنایی معابر، اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق به ارزش ۵۲ میلیارد تومان هم زمان با فرا رسیدن هفته دولت از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران آماده بهره برداری است.
به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva) وبه نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان تهران،حاجی رضا تیموری مدیرعامل  این شرکت در مراسم جشنی که به مناسبت عید ولایت و امامت در سالن همایشهای این شرکت برگزار شد با اعلام این خبر به ارائه گزارش مختصری از عملکرد این شرکت پرداخت و گفت: در سال ۱۳۹۷، جهت اجرای طرحهای عمرانی شامل توسعه، احداث و بهینه سازی شبکه های توزیع برق ۲۹۵ میلیارد تومان هزینه شده است که اعتبار تخصیص یافته جهت اجرای طرحهای عمرانی در سال ۹۷ نسبت به سال ۱۳۹۶ به میزان ۶۲ درصد افزایش یافته است.
تیموری فعالیتهای انجام شده جهت ساماندهی برقهای غیرمجاز و کاهش تلفات انرژی در مناطق آلوده به برق های غیر مجاز از جمله روستای مرتضی گرد را مهم ارزیابی کرد و افزود با تلاشهای مستمر همکاران در حوزه های فرهنگی و فنی و اقدامات جهادی صورت گرفته تا کنون فقط در روستای مرتضی گرد ۹ هزار درخواست انشعاب پذیرش و ۲۲۵۰ انشعاب به متقاضیان واگذار شده است .
وی با اشاره به ابلاغ قانون امکان واگذاری انشعاب غیر دائم برق تصریح کرد: از ابتدای اجرایی شدن این قانون تا کنون ۹۱ هزار درخواست انشعاب غیر دائم به ثبت رسیده که از این تعداد ۵۵ هزار انشعاب واگذار و نسبت به نصب لوازم اندازه گیری ۴۴ هزار انشعاب غیر دائم نیز اقدام شده است.
مهندس تیموری افزود: با احتساب انرژی مصرفی همین تعداد انشعاب نصب شده سالانه حدود ۱۰۰ میلیون کیلووات ساعت از تلف شدن انرژی جلوگیری و معادل با ۱۰ میلیارد تومان بابت فروش انرژی به خزانه دولت واریزمی شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران جمع آوری ۱۱۶ مرکز تولید ارزهای دیجیتال و دریافت حدود ۶ میلیارد تومان مابه التفاوت فروش انرژی از استفاده کنندگان را از دیگر اقدامات موثر شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در ۴ ماهه نخست سال ۱۳۹۸ دانست و اظهار امیدواری کرد که با اجرایی شدن سازوکارهای قانونی مناسب جهت فعالیت تولیدکنندگان رمز ارزها، به فعالیتهای غیرقانونی این بخش از تولید کنندگان خاتمه داده شود.
مهندس تیموری ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای کلیه کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در پیگیری و اجرای برنامه های مدیریت مصرف به ویژه برنامه ۰۹۸ را مثبت ارزیابی کرد و بخاطر عبور موفقیت آمیز از پیک تابستان سال جاری از همکاری و همراهی مشترکان محترم شرکت قدردانی کرد و خواستار تداوم مدیریت مصرف در تمام فصول سال شد .
تیموری همچنین به تلاش مستمر همکاران برای اجرای ماموریت ویژه اشاره داشت و گفت: ارتقا و توسعه نرم افزارهای نیرو رسانی و ارائه روشهای نظارت بر عملکرد پیمانکاران به میزان ۱۰۰ درصدی. ارتقا توان راهبری شبکه، هوشمندسازی، رویت پذیری و توسعه نقاط مانور و همچنین اجرای ارتقاء سامانه های اطلاع رسانی و پاسخ گویی به مشترکین هر کدام به میزان ۹۰ درصدی از دیگر اقدامات شرکت بوده است.
رئیس هیات مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در خاتمه با اشاره به طرح حذف قبوض کاغذی برق از ابتدای مهرماه سال جاری و جمع آوری نزدیک به ۶۰ درصد از شماره تلفن های همراه مشترکان تحت پوشش این شرکت خواستار تسریع و تلاش مضاعف همکاران در این خصوص شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران