مهناز افشار همچنان اعتقادات  مذهبی مردم  را تخریب می کند به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva)  و به نقل از  جهان نيوز، وی طی توییتی نوشته است: «من تو با همه تفاوتهایی که داریم مهم نیست تو در مورد این من چه فکری میکنی اما من میگم… #حب_الایران_ یجمعنا» این بازیگر معلوم الحال در حالی این […]

مهناز افشار همچنان اعتقادات  مذهبی مردم  را تخریب می کند

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva)  و به نقل از  جهان نيوز، وی طی توییتی نوشته است: «من تو با همه تفاوتهایی که داریم مهم نیست تو در مورد این من چه فکری میکنی اما من میگم… #حب_الایران_ یجمعنا»

این بازیگر معلوم الحال در حالی این توییت را منتشر کرده که علاقه به امام حسین قرن هاست که یکی از مشترکات مذهبی و علقه های عاطفی مشترک همه ایرانی ها محسوب می شود و اساسا در تمام سالهای گذشته نیز یکی از عوامل انسجام و وحدت ملی و حتی سبب حفظ کشور همین مساله علاقه به امام حسین (ع) و اعتقاد به مکتب عاشور و اربعین بوده است. به اذعان همه کارشناسان اساسا یکی از عوامل مهمی که در جنگ تحمیلی سبب حفظ کشور شد، علاقه رزمندگان به امام حسین (ع) و درس پایداری و از خودگذشتی از مکتب کربلا بوده است. جالب آنکه در همان سالها خبری از حضور مدعیان ملی گرایی در جبهه ها و عرصه دفاع از خاک ایران نبوده است. هرچند که به نظر می رسد که کینه برخی از شبه روشنفکران فتنه زده بیشتر به خاطر ترس از بصیرت و فرهنگی است که از طریق مکتب عاشورا  در مردم ایران ایجاد می شود و حماسه های همچون ۹ دی را خلق می کند. همچنانکه به اعتراف بسیاری از روشنفکرنماها  ایام عزادری امام حسین (ع) به منزله کابوسی است که بسیاری از طراحی های و فکرهای پوچ آنها را برای تخریب فرهنگ مذهبی مردم ایران، نابود و منزوی می کند. با این وجود گرچه مهناز افشار در توییتش نوشته است که “مهم نیست تودر این مورد چه فکر میکنی، اما من میگم #حب_الایران_ یجمعنا” ولی حضور میلیون ها ایرانی در مراسم اربعین در عراق و مراسمات این روز در ایران، در صحنه عمل نشان می دهد که برای مردم کشورمان در واقع مهم نیست که امثال “مهناز افشار” چگونه فکر می کنند!

منبع:جهان نیوز