شرکت آب و فاضلاب استان تهران به دنبال وضعیت هشدار کرونا در پایتخت از ۲۶ اسفندماه ۹۸ تاکنون تمامی ۳۶۰ محله شهر تهران را از ساعت ۲۲ تا ۴ بامداد ضدعفونی و گندزدایی کرده است. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان تهران،محمدرضا کرمی‌نژاد معاون نظارت […]

شرکت آب و فاضلاب استان تهران به دنبال وضعیت هشدار کرونا در پایتخت از ۲۶ اسفندماه ۹۸ تاکنون تمامی ۳۶۰ محله شهر تهران را از ساعت ۲۲ تا ۴ بامداد ضدعفونی و گندزدایی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان تهران،محمدرضا کرمی‌نژاد معاون نظارت بر بهره‌برداری  این شرکت  با بیان این مطلب گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و الزام شهروندان به رعایت نکات بهداشتی، مصرف آب شهروندان تهران ۳۰ تا۴۰ درصد نسبت به دوره مشابه افزایش یافته است.

او ادامه داد: هر شب در این عملیات علاوه بر ۴۵۰ نفر نیروی انسانی (۲۵۰ تن از نیروهای آبفا و ۲۰۰ تن از بسیجیان راهیان نور)، ۲۰ دستگاه واترجت، ۱۰ دستگاه خودرو وانت، ۵۰ دستگاه سمپاش ۲۰ لیتری و ۱۵۰۰ لیتر آب ژاول استفاده شده است و علاوه بر آن پنج دستگاه کارواش سیار شرکت توزیع برق تهران نیز در این عملیات مشارکت دارند.

کرمی‌نژاد گفت: در روز جمعه ۱۵ فروردین‌ماه مانور مشترکی با شهرداری منطقه ۶ شهر تهران انجام شد و محلات این منطقه به‌طور کامل ضدعفونی شد.

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب استان تهران افزود: شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران به طور مستمر وظیفه تامین مواد ضدعفونی و گندزدایی را برعهده دارد و در اختیار پایگاه‌های بسیج محلات، یگان‌های ویژه نیروی انتظامی، پایگاه های جهادی و … قرار می‌دهد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان تهران