گفت‌وگوی مقامات بحرینی و اسرائیلی درباره همکاری امنیتی
گفت‌وگوی مقامات بحرینی و اسرائیلی درباره همکاری امنیتی

وزیر کشور بحرین و وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در نشست مجازی، همکاری‌های امنیتی دوجانبه را بررسی کردند.  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، «راشد بن عبدالله آل خلیفه» وزیر کشور بحرین با «امیر اوحانا» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نشست مجازی برگزار کردند. دو طرف پاره‌ای از موضوعات و […]

وزیر کشور بحرین و وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در نشست مجازی، همکاری‌های امنیتی دوجانبه را بررسی کردند. 

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، «راشد بن عبدالله آل خلیفه» وزیر کشور بحرین با «امیر اوحانا» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نشست مجازی برگزار کردند.

دو طرف پاره‌ای از موضوعات و مسائل دارای اهتمام مشترک را بررسی کردند.

خبرگزاری بحرین (بنا) گزارش کرد که آل خلیفه و اوحانا زمینه‌های همکاری امنیتی و تبادل تجربیات را بررسی کرده و اهمیت تلاش برای توسعه روابط به نفع منافع مشترک را مورد تأکید قرار دادند.

آل خلیفه موافقت رژیم صهیونیستی با صلح دوجانبه را ستود و مدعی شد که این توافق امنیت ، ثبات و شکوفایی کشورها را تقویت و خواسته‌های ملت‌های منطقه درباره صلح را محقق می‌کند.

از سوی دیگر کانال ۲۰ رژیم صهیونیستی گفت‌وگوهای اوحانا و آل خلیفه را «گرم و صمیمانه» خواند و افزود که دو طرف امضای توافق سازش را به یکدیگر تبریک گفته و آن را گامی مثبت در جهت ایجاد تغییرات گسترده در غرب آسیا خواندند.

بحرین و رژیم صهیونیستی اواسط سپتامبر گذشته تحت نظارت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا توافق سازش امضا کردند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس