خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که نیروهای تحت حمایت ترکیه بر سر تقسیم اموال سرقتی در شمال شرق سوریه به جان هم افتادند که در پی آن، چند نفر از آنها کشته یا زخمی شدند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» گزارش داد «مزدوران» وابسته […]

خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که نیروهای تحت حمایت ترکیه بر سر تقسیم اموال سرقتی در شمال شرق سوریه به جان هم افتادند که در پی آن، چند نفر از آنها کشته یا زخمی شدند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» گزارش داد «مزدوران» وابسته به ترکیه بر سر تقسیم اموال سرقتی در شمال شرق سوریه با یکدیگر درگیر شدند.

منابع محلی در این خصوص به سانا گزارش دادند که عناصر گروه موسوم به «فرقه الحمزات» در روستای «عین الحصان» در نزدیکی شهر رأس العین با متهم کردن یکدیگر به سرقت اموال اهالی سوریه و قاچاق آن بدون هماهنگی‌های لازم به خاک ترکیه با یکدیگر درگیر شدند.

این منابع با اشاره به اینکه این مزدوران از اسلحه‌های سبک و نیمه‌سنگین استفاده کردند، گزارش دادند که این درگیری منجر به آتش‌ گرفتن مزارع گندم و جو در حوالی محل درگیری شد.

به گفته سانا، ترکیه، ماه گذشته، برای پایان دادن به درگیری میان مزدوران خود، چندین خودروی نظامی به شهر رأس العین اعزام کرد بود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس