وزیر راه و شهرسازی گفت: جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نماد اقتدار و استقلال جمهوری اسلامی ایران در صحنه های بین المللی است. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از ایرنا«محمد اسلامی» روز دوشنبه به مناسبت راهپیمایی ملت ایران در روز ۲۲ بهمن گفت: پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی […]

وزیر راه و شهرسازی گفت: جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نماد اقتدار و استقلال جمهوری اسلامی ایران در صحنه های بین المللی است.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از ایرنا«محمد اسلامی» روز دوشنبه به مناسبت راهپیمایی ملت ایران در روز ۲۲ بهمن گفت: پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردم همانند روزهای نخستین پیروزی این انقلاب همچنان در صحنه حضوری پرشور دارند.
وی با اشاره به دستاوردهای بزرگ انقلاب در چهار دهه گذشته، اظهار داشت: مردم ایران تاکنون در توسعه پیشرفت میهن اسلامی نقش مهمی ایفا کردند و همه این دستاوردها با استفاده از توانمندی های داخلی توسط جوانان متخصص ایرانی فراهم شده است.
وزیر راه و شهر سازی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در روز ۲۲ بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نشان از مردمی بودن این انقلاب است، گفت: مردم عزیز ایران همیشه حامی و پایبند انقلاب بوده اند، هرچند که دشمنان همواره سعی می کنند که مردم دلسرد شوند، اما تاکنون استکبار جهانی نتوانسته در این زمینه کاری پیش ببرد.
اسلامی تاکید کرد: ملت ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) حماسه بزرگی را خلق کرد که مقاومت، ایستادگی و استقلال بزرگترین دستاورد آن بود و اکنون پس از ۴۰ سال، حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن سبب نومیدی دشمنان است.
منبع:ایرنا