عجیب است که شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم این‌گونه دنیا را دگرگون کرده‌است که حتی غربیان ناآشنا با فرهنگ شهادت اینگونه عرض تسلیت دارند و عکس شبکه های مجازی آنها پر از عرض ارادت به سردار آزادگی به قهرمانی، بی‌نظیر در سپاه اسلام که شاید در تاریخ بشریت همانند او کمتر دیده شده است. به […]

عجیب است که شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم این‌گونه دنیا را دگرگون کرده‌است که حتی غربیان ناآشنا با فرهنگ شهادت اینگونه عرض تسلیت دارند و عکس شبکه های مجازی آنها پر از عرض ارادت به سردار آزادگی به قهرمانی، بی‌نظیر در سپاه اسلام که شاید در تاریخ بشریت همانند او کمتر دیده شده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، دکتر علیرضا امینی، کارشناس مسائل سیاسی در یاداشتی نوشته است: در این میان که آشنا و غیر آشنا در سوگ شهادت این فرمانده متاثر و دلشکسته‌اند اتفاقی عجیب همانند یک درد استخوان خرد کن قلبم را فشرده است آنجایی که دختر حاج قاسم در بازدید ریاست جمهور حسن روحانی از او می‌پرسد که چه کسی انتقام خون پدرم را خواهد گرفت در جواب می‌شنود هستند کسانی که انتقام خواهند گرفت و در زمان دیگر پس از این ملاقات زینب حاج قاسم زینب گونه فریاد می زند انتقام پدر را عمویم حسن خواهد گرفت.

آری عمویم حسن اما نه این حسن بلکه منظور سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله است همان که چنان در سخنرانی خود فریاد زد که کفش قاسم سلیمانی از سر تو با ارزش تر است، ترامپ و پایگاه‌های نظامی و کشتی‌های جنگی و کل سربازهای آمریکا در منطقه معادل قصاص عادلانه است همان که فریاد زد وقتی ورود تابوت های سربازهای سازمانی ارتش آمریکا به این کشور آغاز شود ترامپ و دولتش می‌فهمند چه کار کرده اند.

آری منظور از عمو حسن همان سید حسن نصرالله است. نمی دانم چگونه باید باور کرد که رییس جمهور کشور جمهوری اسلامی ایران اینگونه پاسخ می‌دهد و فرمانده حزب الله اینگونه.

چقدر فاصله است ما بین حسن ما و حسن حزب الله

عجیب است این تفاوت این حد اقتدار. گاهی باید اندیشید که این حسن ایرانی در کدام مکتب بزرگ شده است که این جمعیت کثیر ایرانی و منطقه را می بینید اما حتی اقتداری در بیان و رفتار خود نسبت به دشمنان خارجی نشان نمی دهد و حسن دیگر در کدام مکتب آموزش دیده است که با چنین اقتداری در مقابل ظلم ایستادگی می‌کند.

آری باور کنیم سید حسن نصرالله در مکتب حسین بن علی (ع) آموزش دیده است. آری معلم او سید علی خامنه‌ای است که اقتدارش پایه‌های ظلم دنیا را لرزانده است.

آری باور دارم

چقدر فاصله است مابین تفکر لیبرالی با باور حسینی (ع)

آری باور دارم

چقدر فاصله است مابین این حسن با آن حسن