نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین از ادامه یافتن تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا در شرایط حساسی که جهان در حال مبارزه با شیوع ویروس کرونا است، به شدت انتقاد کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) «میخائیل اولیانوف» نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین روز دوشنبه […]

نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین از ادامه یافتن تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا در شرایط حساسی که جهان در حال مبارزه با شیوع ویروس کرونا است، به شدت انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) «میخائیل اولیانوف» نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین روز دوشنبه در پیامی توئیتری از تداوم تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا در این شرایط حساس و بی‌توجهی جامعه جهانی به این مسئله به‌شدت انتقاد کرد.

این دیپلمات ارشد روس در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «شیوع ویروس «کووید-۱۹ ضرورت همبستگی کشورها را بیشتر می‌کند. چرا ونزوئلا و ایران همچنان تحریم هستند؟ چرا روسیه، چین و کوبا در این لحظه دشوار فقط به ایتالیا کمک می‌کنند؟ اتحادیه اروپا و آمریکا کجا هستند؟ در دنیای امروز، یک جای کار اشتباه است.»

  • منبع خبر : تسنیم