معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، خبر انحلال پژوهشگاه صنعت نفت و موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی را تکذیب کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از سایت اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت، فرزین مینو، ضمن اشاره به شایعاتی مبنی بر انحلال پژوهشگاه صنعت […]

معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، خبر انحلال پژوهشگاه صنعت نفت و موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از سایت اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت، فرزین مینو، ضمن اشاره به شایعاتی مبنی بر انحلال پژوهشگاه صنعت نفت و موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی در برخی رسانه‌ها، اخبار مرتبط با این موضوع را تکذیب کرد.

معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، همچنین با ذکر این نکته که حدود ۸۰ درصد کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت و موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی را کارکنان رسمی غیر هیئت علمی تشکیل می‌دهند، خاطرنشان کرد: طبق ابلاغیه‌ اخیر وزیر نفت، کارکنان غیر هیئت علمی موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی و پژوهشگاه ، مشمول قوانین نظام اداری و استخدامی صنعت نفت هستند.

وی افزود: تمامی معوقات، اعم از  نفت‌کارت، شایستگی و … همراه با بک‌پی، با حقوق اسفندماه به این همکاران پرداخت خواهد شد.