همزمان با برگزاري پنجمين كنفرانس ترانسفورماتور در تهران و با حضور مديران صنعت برق و شركت توانير، پيشرفت هاي ايران در صنعت ترانسفورماتور به نمايش در مي آيد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از پایگاه خبری توانیر ؛ همزمان با برگزاري پنجمين كنفرانس ترانسفورماتور در تهران و با حضور مديران صنعت برق […]

همزمان با برگزاري پنجمين كنفرانس ترانسفورماتور در تهران و با حضور مديران صنعت برق و شركت توانير، پيشرفت هاي ايران در صنعت ترانسفورماتور به نمايش در مي آيد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از پایگاه خبری توانیر ؛ همزمان با برگزاري پنجمين كنفرانس ترانسفورماتور در تهران و با حضور مديران صنعت برق و شركت توانير،  پيشرفت هاي ايران در صنعت ترانسفورماتور به نمايش در مي آيد.

دراين كنفرانس كه مهمترين اتفاق سالانه كشور در صنعت ترانسفورماتور به شمار مي رود و در جهت انتقال تجربيات و كسب دانش روز برگزار مي شود،سید زمان حسینی معاون انتقال توانير در خصوص آخرين وضعيت ناوگان ترانسفورماتوري صنعت برق به ويژه در بخش انتقال و فوق توزيع سخن خواهد گفت.

در اين كنفرانس كه در سال جاري با حضور سازندگان داخلي و دو شركت آلماني برگزار مي شود، با تلاش براي كيفي سازي،  بهترين مقالات در كمترين تعداد انتخاب و ارائه خواهد شد.

براين اساس امسال در اين كنفرانس قرار است ۱۶ مقاله داخلي و ۸ مقاله خارجي ارائه شود كه چكيده تجربيات و دانش روزي است كه هم اكنون درصنعت ترانسفورماتور دنيا در حال بررسي است.

اين مقالات در محورهاي طراحي و توليد، تست، نصب  و بهره برداري، حمل و نقل، تجهيزات حفاظتي، مديريت عمر ترانسفورماتور، تعميرات و  تجهيزات جانبي ارائه خواهند شد.

براساس اين گزارش، پنجمين دوره كنفرانس بين المللي ترانسفورماتور امسال از ۹ الي ۱۰ بهمن ماه جاري  در مجموعه فرهنگي رياست جمهوري برگزارخواهد شد.

منبع: پایگاه خبری توانیر