گزارش کمیسیون آموزش درباره پرونده تحصیلی «حسین فریدون» مجددا در دستور هفتگی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، چندی پیش قرائت گزارش پرونده «حسین فریدون» با اینکه در دستورکار مجلس قرار داشت اما حذف شد. این مطلب را محمدجواد ابطحی اعلام کرد و خواستار این شد که گزارش مجددا […]

گزارش کمیسیون آموزش درباره پرونده تحصیلی «حسین فریدون» مجددا در دستور هفتگی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، چندی پیش قرائت گزارش پرونده «حسین فریدون» با اینکه در دستورکار مجلس قرار داشت اما حذف شد.

این مطلب را محمدجواد ابطحی اعلام کرد و خواستار این شد که گزارش مجددا در دستورکار پارلمان قرار گیرد.

پیگیری‌های خبرنگار فارس از هیات رئیسه مجلس حکایت از این دارد که گزارش کمیسیون آموزش درباره پرونده تحصیلی «حسین فریدون» مجددا در دستور هفتگی مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

در همین زمینه به سراغ احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی رفتیم. وی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره پرونده تحصیلی حسین فریدون به هیأت رئیسه مجلس ارسال شده است.

وی افزود: این گزارش در دستور هفتگی قرار دارد و به محض اینکه رسیدگی به طرح دو فوریتی اصلاح قانون انتخابات مجلس، ریاست جمهوری و شورای شهر به اتمام برسد، قطعا قرائت خواهد شد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس قانون قطعا این گزارش باید قرائت شود و در حال حاضر هم در دستور هفتگی قرار دارد.

امیرآبادی همچنین عنوان کرد: هر چند بررسی و قرائت گزارش پرونده حسین فریدون در دستور هفتگی قرار داشت، اما به خاطر رسیدگی به جزییات طرح دو فوریتی اصلاح قانون انتخابات مجلس، قرائت نشده است.

وی در همین زمینه اضافه کرد: بنابراین به محض به اتمام رسیدن بررسی جزییات طرح مذکور قطعا گزارش پرونده حسین فریدون که در کمیسیون آموزش تهیه شده است، نیز بررسی می‌شود.

  • منبع خبر : فارس