یک شرکت ایرانی با استفاده از دانش روز جهان به فرایند ساخت پلیمرهای پزشکی وارد شده است.   به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از نیپنا، رنگرز، مدیرعامل شرکت البرز ماشین جی در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، اظهارکرد: این شرکت از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز کرده و در […]

یک شرکت ایرانی با استفاده از دانش روز جهان به فرایند ساخت پلیمرهای پزشکی وارد شده است.
  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از نیپنا، رنگرز، مدیرعامل شرکت البرز ماشین جی در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، اظهارکرد: این شرکت از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر نیز به ۶ کشور صادرات دارد و در ۵ سال گذشته تحقیق و توسعه را به فعالیت های خود اضافه کرده است.

وی افزود: در این مدت نیازهای کشور را برطرف کرده و اکنون به توانایی تولید کاغذ از پودر سنگ رسیدیم و در این نمایشگاه مذاکراتی داشتیم تا خط تولید کاغذ از پودر سنگ را به فروش برسانیم.
رنگرز به مذاکره با شرکتهایی از یکی از وزارتخانه های مهم کشور  برای خرید ماشین آلات تولید پلیمرaهای پزشکی اشاره کرد وگفت: شرکت های داخلی نیازهایی داشتند که در گذشته به طور کامل از خارج تامین می شد اما امروز در کشور توانایی ساخت آن وجود دارد.
وی تاکید کرد: موردی داریم که قرار بود دستگاه از آلمان وارد شود اما با حسن نیت مسئولین به سیستم داخلی کشور برگشت و در حال مذاکره هستیم .
به گفته رنگرز، این دستگاه نیاز پلیمرهای پزشکی را تهیه کرده و یک سوم نمونه اروپایی قیمت دارد.
  • منبع خبر : نیپنا