همکاری نزدیک پارلمانی، عامل تقویت روابط دو ملت ایران و آذربایجان
همکاری نزدیک پارلمانی، عامل تقویت روابط دو ملت ایران و آذربایجان

رئیس مجلس ملی جمهوری آذربایجان در پیام تبریک خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی، همکاری نزدیکتر پارلمان‌های ایران و آذربایجان را زمینه ساز تقویت روابط دو ملت برشمرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  صاحبه غفاروا با صدور پیامی ضمن تبریک انتخاب محمد باقر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم، ابراز امیدواری […]

رئیس مجلس ملی جمهوری آذربایجان در پیام تبریک خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی، همکاری نزدیکتر پارلمان‌های ایران و آذربایجان را زمینه ساز تقویت روابط دو ملت برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  صاحبه غفاروا با صدور پیامی ضمن تبریک انتخاب محمد باقر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم، ابراز امیدواری کرد که در دور جدید روابط میان قوای مقننه دو کشور در همه جهات توسعه یافته و همکاری‌های پارلمانی دو و چندجانبه نیز گسترش پیدا کند.

در پیام رئیس مجلس ملی جمهوری آذربایجان آمده است:

آقای محمدباقر قالیباف

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

با کمال خرسندی، انتخاب حضرتعالی را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی ایران تبریک می گویم و برای شما بهترین آرزوها را دارم.

ما اهمیت زیادی برای تعمیق هر چه بیشتر روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی خود با کشور دوست جمهوری اسلامی ایران قائل هستیم. بدون تردید همکاری نزدیکتر میان پارلمان‌های دو کشور منجر به تقویت بیشتر روابط میان دو ملت دوست ایران و آذربایجان خواهد شد.

اعتقاد راسخ دارم که در طول دوره ریاست جنابعالی، روابط میان قوای مقننه دو کشور در همه جهات توسعه می‌یابد و همکاری‌های پارلمانی دو و چندجانبه ما نیز گسترش پیدا خواهند کرد.

همکار گرامی؛

با اغتنام از فرصت، مجددا انتخاب جنابعالی را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی تبریک می گویم و سلامتی و تداوم توفیقات تان را آرزو می نمایم.

با کمال احترام
صاحبه غفاروا
رئیس مجلس ملی جمهوری آذربایجان

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس