برخی منابع امنیتی مصری گزارش دادند که نیروهای امنیتی این کشور ۳۱ تروریست را در شمال سینا کشتند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،برخی منابع امنیتی مصری، امروز (شنبه)، گزارش دادند که نیروهای امنیتی مصر طی دو عملیات امنیتی ویژه در شهرهای «بئر العبد» و «العریش» (شمال شبه جزیره […]

برخی منابع امنیتی مصری گزارش دادند که نیروهای امنیتی این کشور ۳۱ تروریست را در شمال سینا کشتند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،برخی منابع امنیتی مصری، امروز (شنبه)، گزارش دادند که نیروهای امنیتی مصر طی دو عملیات امنیتی ویژه در شهرهای «بئر العبد» و «العریش» (شمال شبه جزیره سینا) ۳۱ تروریست را کشتند.

به گزارش وبگاه خبری شبکه «اسکای نیوز»، نیروهای امنیتی مصر با حمله به یک خانه متروکه در منطقه «ابو شله» واقع در شهر بئر العبد یک گروهک تروریستی را هدف قرار دادند.

طبق این گزارش، به محض رسیدن نیروهای امنیتی به محل، عناصر تروریستی اقدام به تیراندازی کردند که در این درگیری ۱۷ تروریست کشته شدند.

منابع امنیتی گزارش دادند که این ۱۷ نفر با خود سلاح،‌ کمربند انتحاری و نارنجک حمل می‌کردند.

در عملیات دوم نیز نیروهای امنیتی مصر با حمله به یک کانون تروریستی در منطقه «المزرعه» واقع در شهر العریش با تروریست‌ها درگیر شدند که در نتیجه این اقدام،‌ ۱۴ تروریست کشته شدند.

منابع امنیتی گزارش دادند که این تروریست‌ها با خود ۱۰ سلاح خودکار و مواد منفجره داشتند.

به گفته این منابع، هویت این تروریست‌ها شناسایی نشده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس