نقش اصلی نیروی هوافضا ایجاد بازدارندگی در سطح بین‌الملل است
نقش اصلی نیروی هوافضا ایجاد بازدارندگی در سطح بین‌الملل است

فرمانده دانشکده عاشورای نیروی هوافضای سپاه گفت: نقش اصلی نیروی هوافضا ایجاد بازدارندگی در سطح بین‌الملل است. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، سردار قدرت‌الله اسدی نیا فرمانده دانشکده عاشورای نیروی هوافضای سپاه صبح امروز در نشست خبری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با بیان اینکه تمام دستاوردهای […]

فرمانده دانشکده عاشورای نیروی هوافضای سپاه گفت: نقش اصلی نیروی هوافضا ایجاد بازدارندگی در سطح بین‌الملل است.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، سردار قدرت‌الله اسدی نیا فرمانده دانشکده عاشورای نیروی هوافضای سپاه صبح امروز در نشست خبری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با بیان اینکه تمام دستاوردهای ما منبعث از چندین نقش و انگیزه‌ای است که در نیروهای مسلح وجود دارد، گفت: اولین این انگیزه‌ها اطاعت از فرامین و منویات ولایت فقیه است.

وی با بیان اینکه نقش اصلی نیروی هوافضای سپاه ایجاد بازدارندگی در سطح بین المللی است که به نحو احسنت در حال انجام است، گفت: شرکت در رژه مقتدرانه نیروهای مسلح در ۳۱ شهریور بخشی از این بازدارندگی است که تمام دستاوردهای نوین سپاه و نیروهای مسلح را در این رژه به نمایش می‌گذاریم.

سردار اسدی نیا گفت: در سرتاسر کشور هم همین رژه را اجرا خواهیم کرد.

فرمانده دانشکده عاشورای نیروی هوافضای سپاه همچنین گفت: همچنین نمایشگاه‌های علمی و تخصصی که در سطح تهران و کشور برایمان در نظر گرفته شده را برپا خواهیم کرد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس