نامه قدردانی کارکنان شرکت ملی نفتکش از مقام معظم رهبری
نامه قدردانی کارکنان شرکت ملی نفتکش از مقام معظم رهبری

کارکنان شرکت ملی نفتکش ایران با ارسال نامه ای به رهبر معظم انقلاب از توجه و محبت ایشان به دریانوردان این شرکت به عنوان سربازان عرصه اقتصاد مقاومتی و پرچم داران حرکت جهادی تشکر کردند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از شرکت ملی نفتکش، در نامه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران […]

کارکنان شرکت ملی نفتکش ایران با ارسال نامه ای به رهبر معظم انقلاب از توجه و محبت ایشان به دریانوردان این شرکت به عنوان سربازان عرصه اقتصاد مقاومتی و پرچم داران حرکت جهادی تشکر کردند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از شرکت ملی نفتکش، در نامه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان این شرکت آمده است:

پیام تشکر محبت آمیز، پدرانه و امید بخش حضرتعالی خطاب به کارکنان نفتکش های اعزامی به ونزوئلا که برای حراست از منافع ملی و در راستای منویات نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه اقتصاد مقاومتی و مبارزه با تحریم های ظالمانه آمریکا، قهرمانانه مبارزه کردند، ما را سرشار از شوق و سپاس کرد.

کارکنان شرکت ملی نفتکش در ادامه آورده اند: شرکت ملی نفتکش ایران، چه در زمان جنگ نفتکشها و چه در تحریم های ظالمانه، همواره در خط مقدم صادرات نفت و فرآورده های نفتی بوده و همواره تلاش کرده است وظیفه بزرگی که بر عهده اش گذاشته شده است را به نحو احسن انجام دهد.

  • منبع خبر : شرکت ملی نفتکش