مگر بنا نبود در هیچ سطحی مذاکره نشود؟
مگر بنا نبود در هیچ سطحی مذاکره نشود؟

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با انتقاد از دیدار دستیار ظریف دیدار با ریچاردسون تاکید کرد: مگر بنا نبود در هیچ سطحی مذاکره نشود؟ به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  سیدمحمد حسینی دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی و وزیر اسبق ارشاد با انتقاد از  دیدار دستیار ظریف دیدار با ریچاردسون تاکید […]

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با انتقاد از دیدار دستیار ظریف دیدار با ریچاردسون تاکید کرد: مگر بنا نبود در هیچ سطحی مذاکره نشود؟

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  سیدمحمد حسینی دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی و وزیر اسبق ارشاد با انتقاد از  دیدار دستیار ظریف دیدار با ریچاردسون تاکید کرد: مگر بنا نبود در هیچ سطحی مذاکره نشود؟

حسینی در توئیتی در صفحه شخصی خود عنوان کرد: به گفته دستیار ظریف دیدار وی با ریچاردسون بی‌نتیجه بوده، پس چرا انجام شده؟ مگر بنا نبود در هیچ سطحی مذاکره نشود؟

وی ادامه داد: بر فرض لزوم چرا یک دیپلمات درجه چندم ایرانی و همتراز با فرماندار سابق آمریکایی این کار را نکرده؟ و رسواتر از این حضور برگمن افسر سابق ارتش اسرائیل دراین دیدار است!

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس