امیر کربلایی-پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران:باز هم با فرا رسیدن فصل انتخابات شیرین کاری های دولت و مدیرانش در کسب رای شروع شده است. این بار نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و همپالگی هایش در سازمان تحت امرش تصمیمی گرفته اند از جنس فکاهی. دولت فخیمه اصلاح طلب که همیشه هزینه های جاری مملکت […]

امیر کربلایی-پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران:باز هم با فرا رسیدن فصل انتخابات شیرین کاری های دولت و مدیرانش در کسب رای شروع شده است.

این بار نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و همپالگی هایش در سازمان تحت امرش تصمیمی گرفته اند از جنس فکاهی. دولت فخیمه اصلاح طلب که همیشه هزینه های جاری مملکت را بر دوش مردم آسیب پذیر جامعه می گذارد و با دوشیدن ته مانده دارایی مردم سعی در جفت و جور کردن کسری بودجه خود دارد این بار در حرکتی جالب سهم مالیات هنرمندان را در بودجه خط زده و عملا تمام هنرمندان را از این امر مستثنی کرده است.

در روزگاری که بسیاری از مردم در تامین معاش خود با مشکلات عدیده ای مواجه هستند و ایام را به سختی می گذرانند شنیدن این چنین دستوراتی خشم را در وجود ملت به آتشی زیر خاکستر تبدیل می کند که با تکانی حرارتش جامعه را به چالشی سخت دچار میکند.

برخی از هنرمندانی که با یک اَدا و ِقر و ِفر درآمدی نجومی کسب می کنند و همیشه برای حفظ موقعیت خود و در صدر اخبار بودن در صفحات فضای مجازی در طبل آزادی بیان و لیبرالیسم می کوبند و ادعای دلسوزی برای مردم مستضعف را دارند و نهایت خدماتشان در مصیبت ها گرفتن عکس یادگاری و تحقیر شاُن مردم آسیب دیده است حال به واسطه دستور رییس سازمان برنامه و بودجه و قطعاُ به دستور مسئول بالا دستیش از دادن مالیات معاف شده اند.

این اتفاقات در حالیست که در ماه های آتی، انتخابات مجلس در پیش روست و این عمل نوعی خدمت به این قشر جهت استفاده از آراء مردمی است که بواسطه این هنرمندان در فضای مجازی جهت دهی می شوند تا در پای صندوق های راُی حاضر شوند و به نفع جریانی خاص حرکت کنند.
وای به حال رییس دولتی که برای کسب منافع نامشروع خود از جیب مردم خرج می کند و برای فشار به حاکمیت یک شبه قیمت بنزین را سه برابر می کند و با خنده به ریش ملت خود را از این اتفاق بی اطلاع اعلام می کند و برای کسب راُی به دامن برخی از هنرمندانی پناه می برد که خود پیاده نظام دشمنان انقلاب هستند.
روزگار، روزگار خندیدن و گریستن است.

  • منبع خبر : پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)