در نخستين نشست شورای معاونان وزارت نیرو در سال جدید، محمد ساتکين به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌‌های تجدید‌پذیر و بهره‌‌وری انرژی برق (ساتبا) معرفي شد. به‌گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva)و به نقل از پاون، محمد ساتکين در اين جلسه ضمن اشاره به سوابق تحصيلي و تجربيات بيش از بيست ساله […]

در نخستين نشست شورای معاونان وزارت نیرو در سال جدید، محمد ساتکين به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌‌های تجدید‌پذیر و بهره‌‌وری انرژی برق (ساتبا) معرفي شد.

به‌گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva)و به نقل از پاون، محمد ساتکين در اين جلسه ضمن اشاره به سوابق تحصيلي و تجربيات بيش از بيست ساله خود در سازمان ساتبا، چارچوب برنامه‌هاي کاري خود را تشریح کرد و اعضاي شورا نيز در پيشبرد برنامه‌هاي مزبور اعلام همکاري کردند.
سيد محمد صادق‌زاده، رئيس پيشين ساتبا به دلیل کسالت امکان حضور در اين جلسه را پیدا نکرده بود که ضمن آرزوي سلامتي براي ايشان، از خدمات وی در دوره تصدي مسئوليت مذکور قدرداني شد؛ همچنین مقرر شد در اولين فرصت و پس از بهبودي کامل دکتر صادق‌زاده، مراسم تکريمي در محل ساتبا با حضور وزیر نیرو و همکاران اين سازمان برگزار شود.
گفتني است در پي استعفاي سيدمحمد صادق‌زاده از مسئوليت اين سازمان در دي‌ماه سال گذشته، وزير نيرو همزمان با شروع سال جديد طي حکمي محمد ساتکين را به اين سمت منصوب کرد.
  • منبع خبر : پاون