متاسفانه مشاهده شده است برخی افراد سودجو با مراجعه به منازل شهروندان اقدام به نصب غیرمجاز انشعاب فاضلاب و اتصال منازل به شبکه اصلی فاضلاب می‌کنند که این امر موجب پس‌زدگی فاضلاب به داخل منازل و معابر خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva)،شرکت فاضلاب تهران در اطلاعیه ای هشدار داد:با توجه به عملیات […]

متاسفانه مشاهده شده است برخی افراد سودجو با مراجعه به منازل شهروندان اقدام به نصب غیرمجاز انشعاب فاضلاب و اتصال منازل به شبکه اصلی فاضلاب می‌کنند که این امر موجب پس‌زدگی فاضلاب به داخل منازل و معابر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva)،شرکت فاضلاب تهران در اطلاعیه ای هشدار داد:با توجه به عملیات اجرای شبکه فاضلاب شهری در مناطق مختلف تهران به آگاهی شهروندان محترم می‌رساند در برخی از محدوده‌ها امکان نصب انشعاب به علت بهره‌برداری‌نشدن از شبکه و خطوط انتقال فاضلاب وجود ندارد، اما متاسفانه مشاهده شده است برخی افراد سودجو با مراجعه به منازل شهروندان اقدام به نصب غیرمجاز انشعاب فاضلاب و اتصال منازل به شبکه اصلی فاضلاب می‌کنند که این امر موجب پس‌زدگی فاضلاب به داخل منازل و معابر خواهد شد.

بر این اساس در هر محدوده‌ای که قابلیت نصب انشعاب وجود داشته باشد از طریق شرکت‌های شش‌گانه آب و فاضلاب تهران به شهروندان محترم اطلاع داده خواهد شد.

  • منبع خبر : شرکت آبفا استان تهران