مراسم تقدیر از هیئات سبز منتخب مناطق ۲۲گانه روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه برگزار می شود. به گزارش  پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva) وبه نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، با توجه به دستورالعمل اجرایی ایام محرم سال جاری در راستای اشاعه فرهنگ محیط زیستی و […]

مراسم تقدیر از هیئات سبز منتخب مناطق ۲۲گانه روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه برگزار می شود.
به گزارش  پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva) وبه نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، با توجه به دستورالعمل اجرایی ایام محرم سال جاری در راستای اشاعه فرهنگ محیط زیستی و اجرای شاخص های مرتبط با آن در این ایام، هیئات سبز عزادار حضرت سیدالشهداء(ع) در مناطق ۲۲گانه شناسایی و انتخاب شد.
لازم به ذکر است اقدامات و فعالیت های مرتبط در حوزه مدیریت پسماند، اصلاح الگوی مصرف، آموزش و مشارکت های مردمی، مدیریت ترافیک، سلامت و بهداشت عمومی از جمله معیارها و شاخص هایی است که در شناسایی و انتخاب هیئت سبز عزاداران حضرت سیدالشهداء(ع) در مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران مدنظر قرار گرفت.
در همین خصوص مراسمی به منظور تقدیر از این هیئات سبز برتر، روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در سالن همایش شهرداری منطقه ۹ تهران برگزار می شود.

  • منبع خبر : اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران