مجلس یازدهم باید مسائل را کارشناسی شده به سمع وزرا و دولتمردان برساند
مجلس یازدهم باید مسائل را کارشناسی شده به سمع وزرا و دولتمردان برساند

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: ‌لازم است مسائل در مجلس کارشناسی شده به سمع وزرا و دولتی‌ها رسانه شود وگرنه گره‌ای از مشگلات مردم باز نخواهد شد. این در حالی است که مردم امید زیادی به مجلس یازدهم بسته‌اند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  محمدحسن آصفری نماینده مردم […]

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: ‌لازم است مسائل در مجلس کارشناسی شده به سمع وزرا و دولتی‌ها رسانه شود وگرنه گره‌ای از مشگلات مردم باز نخواهد شد. این در حالی است که مردم امید زیادی به مجلس یازدهم بسته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه۱۸ خرداد) در جلسه علنی پس از گزارش دولتمردان از وضعیت اقتصادی کشور، خطاب به هیأت رئیسه اظهار داشت: در هیأت رئیسه یک نفر حرف آخر را می‌زند و آن هم رئیس است و اوست که تشخیص می‌دهد فردی تذکر بدهد یانه.

وی افزود:‌مجلس باید راهکاری بیندیشد که برخی از نمایندگانی که نظرات خود را در جلسات اقتصادی مجلس ارائه کرده‌اند دیگر امکان صحبت پیدا نکرده و فرصت برای دیگران فراهم شود و قرعه‌کشی به صورتی باشد که مرتب اسامی برخی افراد از آن خارج نشود و این در حالی است که هفته گذشته برخی نمایندگان نظرات خود را در مورد مسائل اقتصادی بیان کردند و نباید امروز هم صحبت می‌کردند.

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: ‌لازم است مسائل در مجلس کارشناسی شده به سمع وزرا و دولتی‌ها رسانه شود وگرنه گره‌ای از مشکلات مردم باز نخواهد شد. این در حالی است که مردم امید زیادی به مجلس یازدهم بسته‌اند.

قالیباف در پاسخ به تذکر آصفری گفت: پیشنهاد شما درباره قرعه کشی اظهار نظر نمایندگان خلاف آئین‌نامه داخلی مجلس است و اظهار نظر نمایندگان با قرعه‌کشی صورت گرفته و اگر نماینده‌ای چند بار صحبت کرد به شانس او بازمی‌گردد اما در مجموع اولویت اول مجلس یازدهم اقتصاد و معیشت است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس