با نظر تولیت مصلای حرم مطهر حضرت زینب (س) و به‌منظور جلوگیری از شیوع کرونا، همه مراسم‌ و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی حرم تا اطلاع ثانوی لغو شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) ، بر اساس نظر وزارت بهداشت و وزارت اوقاف سوریه به مراکز و عموم مردم مبنی بر کاهش تجمعات برای […]

با نظر تولیت مصلای حرم مطهر حضرت زینب (س) و به‌منظور جلوگیری از شیوع کرونا، همه مراسم‌ و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی حرم تا اطلاع ثانوی لغو شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) ، بر اساس نظر وزارت بهداشت و وزارت اوقاف سوریه به مراکز و عموم مردم مبنی بر کاهش تجمعات برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این کشور، با دستور آیت‌الله طباطبایی مقرر شد تا اطلاع ثانوی تمامی برنامه‌ها و مراسم‌های حرم مطهر حضرت زینب (س) از جمله‌ نمازجمعه لغو شود.

همچنین برنامه‌ها و کلاس‌هاس فرهنگی و آموزشی حرم مطهر حضرت زینب (س) و مسجد و مجتمع فرهنگی آموزشی امام خمینی (ره) و سایر مساجد و مراکزی که زیرنظر دفتر مقام معظم رهبری در سوریه فعالیت دارند، تعطیل شد.

در این راستا مقرر شده مراکز پاسخگویی به مسائل شرعی و مشاوره حرم مطهر نیز تعطیل و با فراهم‌سازی بسترها و اطلاع‌رسانی مناسب، زائران و عموم مردم از طریق سامانه اینترنتی و تماس تلفنی پاسخ سوالات‌شان را دریافت کنند.

  • منبع خبر : تسنیم