پس از اظهارات نماینده کنگره آمریکا درباره بروز علائم ویروس کرونا میان نظامیان مستقر این کشور در افغانستان ۳۰۰ نیروی آمریکایی پس از بازگشت از افغانستان قرنطینه شدند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) ، ۳۰۰ نظامی از لشکر هشتاد و دوم هوابرد ارتش آمریکا پس از ۹ ماه حضور در افغانستان و بازگشت […]

پس از اظهارات نماینده کنگره آمریکا درباره بروز علائم ویروس کرونا میان نظامیان مستقر این کشور در افغانستان ۳۰۰ نیروی آمریکایی پس از بازگشت از افغانستان قرنطینه شدند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) ، ۳۰۰ نظامی از لشکر هشتاد و دوم هوابرد ارتش آمریکا پس از ۹ ماه حضور در افغانستان و بازگشت به آمریکا بلافاصله تحت قرنطینه قرار گرفتند.

به گزارش «آسوشیتدپرس» ارتش آمریکا می‌گوید که قرنطینه این نظامیان ۱۴ روز خواهد بود و از روی احتیاط صورت گرفته و تاکنون تست هیچ یک از نیروها برای ویروس کرونا مثبت نبوده است.

اخیراً نیز «مارک پوکان» نماینده ویسکانسن در کنگره آمریکا گفت که چند نظامی این کشور که در افغانستان مستقر هستند علائم شبیه به کرونا داشتند.

وی بدون مشخص کردن مکان دقیق حضور این نیروها اظهارداشت که پایگاه نظامیان در فاصله چند مایلی از شهری در افغانستان قرار دارد که مردم به کووید ۱۹ مبتلا شده و علائم آن را دارند.

  • منبع خبر : تسنیم