رسانه‌های عبری زبان از قرنطینه ۱۲۶۲ سرباز ارتش رژیم صهیونیستی به دلیل احتمال ابتلا به ویروس کرونا خبر دادند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) رسانه‌های عبری زبان امروز (شنبه) گزارش دادند، ارتش رژیم صهیونیستی بیش از ۱۲۶۲ سرباز را به دلیل احتمال ابتلا به ویروس کرونا قرنطینه کرد. در این راستا روزنامه اورشلیم […]

رسانه‌های عبری زبان از قرنطینه ۱۲۶۲ سرباز ارتش رژیم صهیونیستی به دلیل احتمال ابتلا به ویروس کرونا خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) رسانه‌های عبری زبان امروز (شنبه) گزارش دادند، ارتش رژیم صهیونیستی بیش از ۱۲۶۲ سرباز را به دلیل احتمال ابتلا به ویروس کرونا قرنطینه کرد.

در این راستا روزنامه اورشلیم پست امروز مدعی شد، بیشتر سربازان ارتش اسرائیل پس از شیوع ویروس کرونا، تحت آزمایش‌های پزشکی قرار دارند.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه هشدار داده بود که با ابتلای سه سرباز دیگر به کرونا، این رژیم در آستانه مرحله تازه‌ای از این بیماری قرار دارد.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در این وزارتخانه برگزار شد، اعلام کرد، مسافرانی که از پنج کشور اروپایی به علاوه ایتالیا به این اراضی وارد می‌شوند،‌ به دلیل شیوع ویروس کرونا، به مدت دو هفته قرنطینه می‌شوند.

نتانیاهو افزود: از همه مسافرانی که از فرانسه، آلمان، سوئیس، اسپانیا و اتریش به اسرائیل می‌آیند، می‌خواهیم خود را قرنطینه کنند.

رژیم صهیونیستی هفته گذشته از اجرای تدابیر مشابهی برای مسافرانی که از ایتالیا وارد می‌شوند، خبر داده بود.

  • منبع خبر : ایسنا