فعالیت‌ها باید جذاب باشد تا بتوانیم سلیمانی‌ها و حججی‌ها را تربیت کنیم
فعالیت‌ها باید جذاب باشد تا بتوانیم سلیمانی‌ها و حججی‌ها را تربیت کنیم

نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان اینکه پس‌رفت در فعالیت‌های فرهنگی مساجد در وزارت ارشاد به چه علت بوده است، گفت: باید این کانون‌ها جذاب باشد تا بتوانیم سلیمانی‌ها و حججی‌ها را تربیت کنیم. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  سیدمجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای […]

نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان اینکه پس‌رفت در فعالیت‌های فرهنگی مساجد در وزارت ارشاد به چه علت بوده است، گفت: باید این کانون‌ها جذاب باشد تا بتوانیم سلیمانی‌ها و حججی‌ها را تربیت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  سیدمجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی امروز (۲۵ خرداد) در جلسه علنی و بعد از گزارش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: آیا افسارگسیختگی در شبکه نمایش خانگی به بهانه جذب بیننده مناسب است؟

وی افزود: آیا تولید محتوای فرهنگی مناسب نسل جوان که باید مبتنی بر فرهنگ اسلامی باشد، در وزارت ارشاد صورت می‌گیرد؟

نماینده مردم آبادان در مجلس تصریح کرد: به نظر می‌رسد که نظارت دقیقی بر کنسرت‌ها در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت نمی‌گیرد.

محفوظی اظهار داشت: آیا از نشر کتاب‌های مفید در وزارت فرهنگ حمایت می‌شود؟ آیا شیوه‌های حمایت صورت‌گرفته تاکنون مفید بوده است؟

وی گفت: یکی از اهداف نهایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیت‌های دبیرخانه مد و لباس بوده است که باید بر مبنای تعالیم اسلامی و دینی اقدامات را پیگیری می‌کرد؛ آیا این مهم صورت گرفته است؟

محفوظی خاطرنشان کرد: پس‌رفت در فعالیت‌های فرهنگی مساجد به چه علت بوده است؟ باید این کانون‌ها جذاب باشند تا بتوانیم سلیمانی‌ها و حججی‌ها را تربیت کنیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس