به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از موج محمد حسین فرهنگی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: فراکسیون پیگیری سیاست های اجرایی گام دوم انقلاب با حضور و مشارکت ۱۷۰ نماینده مجلس تشکیل گردید. وی افزود: هدف از تشکیل این فراکسیون، پیگیری جدی فرمایشات و مطالبات رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی و بیانیه معظم له در خصوص گام دوم […]

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از موج محمد حسین فرهنگی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: فراکسیون پیگیری سیاست های اجرایی گام دوم انقلاب با حضور و مشارکت ۱۷۰ نماینده مجلس تشکیل گردید.

وی افزود: هدف از تشکیل این فراکسیون، پیگیری جدی فرمایشات و مطالبات رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی و بیانیه معظم له در خصوص گام دوم انقلاب است و متاسفانه تاکنون از سوی مسوولان دستگاه ها و نهادها و قوای مختلف به این بیانیه بسیار مهم، توجه ویژه نشده است.

نماینده تبریز در مجلس تصریح کرد: بنابراین تلاش داریم تا به صورت سازمان یافته، مطالبات مقام معظم رهبری را که در بیانیه فوق درج شده، استخراج و برای اجرای آنها برنامه ریزی و تلاش کنیم.

فرهنگی گفت: حال که مراحل تشکیل فراکسیون فوق نهایی شده است، اقدامات لازم برای راه اندازی کمیته هایی را در دستور کار داریم تا هر کمیته به صورت تخصصی، مسائل را پیگیری و گزارش خود را ارائه دهد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه تمام جریان های سیاسی حاضر در مجلس برای حضور در این فراکسیون اعلام آمادگی کردند و در همان مرحله اول ۱۷۰ نماینده، عضو این فراکسیون شدند.

فرهنگی نماینده تبریز از سوی اعضای فراکسیون فراکسیون پیگیری سیاست های اجرایی گام دوم انقلاب در مجلس به عنوان رییس این فراکسیون انتخاب شده است.

همچنین یوسف داوودی و علی وقفچی به عنوان نایب رییس اول و دوم، نادر قاضی پور و رضا کریمی به عنوان دبیر اول و دوم و بیت الله عبداللهی به عنوان سخنگو انتخاب شده اند.