رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در دیدار با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تأکید کرد که ایران کشوری اهل مذاکره و منطق است، اما تحت هیچ فشاری تصمیم نخواهد گرفت. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)،‌علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان عصر روز سه‌شنبه با «رافائل گروسی» مدیرکل […]

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در دیدار با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تأکید کرد که ایران کشوری اهل مذاکره و منطق است، اما تحت هیچ فشاری تصمیم نخواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)،‌علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان عصر روز سه‌شنبه با «رافائل گروسی» مدیرکل جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مقر این نهاد در وین دیدار و گفتگو کرد.

​رئیس سازمان انرژی اتمی ایران که برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی امنیت هسته‌ای آژانس در وین به‌سر می‌برد پس از دیدارش با مدیرکل جدید آژانس؛ روابط ایران و این نهاد را بسیار خوب و سرشار از همکاری و تفاهم ارزیابی و ابراز امیدواری کرد این رابطه همچنان پابرجا بماند.

صالحی در دیدار با گروسی مدیرکل آژانس تأکید کرد که ایران اهل مذاکره و منطق است؛ اما تحت هیچ فشاری تصمیم نخواهد گرفت.

معاون رئیس جمهور افزود: در این دیدار تأکید شد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید به‌گونه‌ای عمل کند که سمت‌گیری سیاسی در تصمیماتش وجود نداشته باشد.

  • منبع خبر : تسنیم