شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از اساتید و نخبگان حوزه و دانشگاه، دانشمندان، پژوهشگران، متخصصان حوزه‌های مختلف مورد نیاز مجلس شورای اسلامی برای کاندیداتوری در انتخابات دعوت می‌کند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)؛ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی طی بیانیه‌ای با تأکید بر محوریت زنان و جوانان از چهره‌های خوشنام  و انقلابی دعوت […]

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از اساتید و نخبگان حوزه و دانشگاه، دانشمندان، پژوهشگران، متخصصان حوزه‌های مختلف مورد نیاز مجلس شورای اسلامی برای کاندیداتوری در انتخابات دعوت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)؛ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی طی بیانیه‌ای با تأکید بر محوریت زنان و جوانان از چهره‌های خوشنام  و انقلابی دعوت کرد در انتخابات مجلس ثبت‌نام کنند.

بیانیه این تشکل انتخاباتی به‌شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«به جوانان عزیزی که آینده‌ی کشور، چشم‌انتظار آنها است صریحاً می‌گویم آنچه تاکنون شده با آنچه باید می‌شده و بشود، دارای فاصله‌‌ای ژرف است. در جمهوری اسلامی، دلهای مسئولان به‌طور دائم باید برای رفع محرومیّتها بتپد و از شکافهای عمیق طبقاتی به‌شدّت بیمناک باشد./ بخشی از بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری»

تنها چند روز از وقوع برخی حوادث تلخ در کشور می‌گذرد، حوادثی که هرچند موجب ناراحتی آحاد مردم شد، اما پایانی پرشکوه و از جنس حماسه حضور ملت یافت. مردمی که چهل سال، پای آرمان‌هایشان و بر سر عهدی که با امام و رهبرشان داشتند ایستاده‌اند، این بار هم همچون گذشته، حماسه‌ای مثال‌زدنی از خود به نمایش گذاشتند و ایران و ایرانی را سرفراز و بدخواهان این مرز و بوم را ناامید کردند.

با وجود این، بسیاری از مردم، همچنان بی‌تدبیری برخی مسئولان را از یاد نبرده‌اند و از بسیاری مسئولان به‌ویژه در دولت و مجلس، آزرده‌خاطرند.

ملت شریف ایران!
کمتر از سه ماه تا انتخابات مجلس شورای اسلامی و فصل دیگری از مردم‌سالاری و مشارکت و نشاط سیاسی، زمان باقی مانده است. انتخابات مجلس، از آنجا که تعیین‌کننده ریل‌گذاران مسیر حرکت کشور در چهار سال آینده است، بهترین زمان اصلاح برخی سیاست‌ها و جهت‌گیری‌های نادرست در سطح دولتمردان است. اگر به‌لطف حضور پرشور ملت، مجلسی از نخبگان و کارشناسانی شکل گیرد که چاره مشکلات کشور را در داخل جست‌وجو کنند، فسادستیز باشند، به ظرفیت‌های داخلی عمیقاً باورمند باشند، مردمی بوده و به‌معنای واقعی کلمه وکیل المله باشند، امید است سال‌های پیشِ‌رو، پیشرفت کشور شتاب گیرد و آلام مردم به‌ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت، آرام گیرد.

دهم آذرماه، انتخابات مجلس شورای اسلامی رسماً وارد فاز اجرایی شده و ثبت‌نام نامزدها آغاز می‌شود. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، از اساتید و نخبگان حوزه و دانشگاه، دانشمندان، پژوهشگران، متخصصان حوزه‌های مختلف مورد نیاز مجلس شورای اسلامی و به‌ویژه خواهران و برادران جوانی که سابقه روشنی در عرصه عمومی و خدمت به مردم دارند، دعوت می‌کند با ثبت‌نام در انتخابات مجلس و اعلام کاندیداتوری، امکان ایجاد هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های گوناگون در میان نیروهای انقلابی را فراهم آورند.

لازم به ذکر است که فرآیندهای ائتلافی و رسیدن به فهرست‌ها و افراد مشترک در تمام حوزه‌های انتخابیه، بر اساس سازوکار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی که بخشی از آن پیش از این به اطلاع عموم رسیده، صورت خواهد پذیرفت.

  • منبع خبر : تسنیم