منابع خبری از شهادت ۴ نفر از نیروهای الحشدالشعبی و زخمی شدن ۶ نفر دیگر در حمله گروه تروریستی داعش به استان دیالی در عراق خبر داده‌اند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، بامداد شنبه از شهادت چهار نفر از اعضای سازمان الحشدالشعبی عراق در حمله گروه تروریستی داعش […]

منابع خبری از شهادت ۴ نفر از نیروهای الحشدالشعبی و زخمی شدن ۶ نفر دیگر در حمله گروه تروریستی داعش به استان دیالی در عراق خبر داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، بامداد شنبه از شهادت چهار نفر از اعضای سازمان الحشدالشعبی عراق در حمله گروه تروریستی داعش به استان «دیالی» عراق خبر داده‌اند.

المیادین به نقل از خبرنگار خود در عراق گزارش داد در این حمله تروریستی که در منطقه «الصفره» واقع در شمال استان دیالی اتفاق افتاد ۶ نفر از اعضای سازمان الحشد الشعبی نیز زخمی شدند.

خبرگزاری آناتولی ترکیه به نقل از یک منبع امنیتی شمار شهدا را دست‌کم سه نفر عنوان کرد و گفت آنها در دو حمله جداگانه گروه تروریستی داعش در استان دیالی «کشته شده‌اند.»

این خبرگزاری نوشت تروریست‌های داعش پس از حمله به یک گذرگاه الحشد الشعبی در روستای «البرمه» دو نیروی امنیتی را به شهادت رسانده و دو نفر دیگر را زخمی کردند.

این منبع امنیتی اضافه کرد جسد یک فرد غیرنظامی ۲۵ ساله که توسط تروریست‌های داعش ربوده شده بود نیز در شمال بغداد پیدا شد.

مقام‌ها در بغداد اواخر سال ۲۰۱۷ پایان خلافت گروه تروریستی داعش را در این کشور اعلام کردند. اما اعضای این گروه تروریستی هنوز در مناطق روستایی الانبار، دیالی، کرکوک و موصل حضور دارند.

ارتش عراق و نیروهای الحشد الشعبی مکرراً عملیات‌هایی را برای پاکسازی مناطق مختلف عراق از عناصر داعش انجام می‌دهند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس