قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به منظور خدمت‌رسانی به زائرین اربعین اقدام به برپایی سه موکب در پایانه مرزی مهران، نجف و کربلای معلا کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی وبه نقل از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)،به منظور خدمت‌رسانی به زائرین اربعین و رفاه حال آنها، قرارگاه خاتم همچون سنوات گذشته موکب‌هایی را در پایانه […]

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به منظور خدمت‌رسانی به زائرین اربعین اقدام به برپایی سه موکب در پایانه مرزی مهران، نجف و کربلای معلا کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی وبه نقل از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)،به منظور خدمت‌رسانی به زائرین اربعین و رفاه حال آنها، قرارگاه خاتم همچون سنوات گذشته موکب‌هایی را در پایانه مرزی مهران و شهرهای نجف و کربلای معلا برپا کرد که از ۱۰ مهرماه فعالیت خود را آغاز کردند و تا سه روز پس از اربعین، به خدمت‌رسانی به زائرین اربعین ادامه می‌دهند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در بازدید از موکب این قرارگاه در پایانه مرزی مهران گفت: موکب‌های قرارگاه علاوه بر ایجاد زمینه‌های رفاه زائران و توزیع سه وعده غذای گرم در بین آنها، برنامه‌های مختلف فرهنگی از جمله نماز جماعت، بیان احکام شرعی و مراسم‌های عزاداری و مداحی در موکب‌های خود برگزار می‌کند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمود دهقانی افزود: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با ایجاد آشپزخانه مجهز به مساحت ۱۲۵۰ مترمربع در مرز مهران زمینه پخت ۱۵ هزار پرس غذای گرم در روز را فراهم کرده است.
شایان ذکر است تعریض و بهسازی جاده صالح‌آباد به مهران حدفاصل شهرستان ایلام و مهران به طول ۴۵ کیلومتر و اجرای طرح آبرسانی از بستان تا پایانه مرزی چذابه در ۱۱۰ کیلومتری شمال غرب اهواز به طول ۲۸ کیلومتر به منظور تأمین آب زائرین اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام از دیگر اقداماتی است که در سال‌های اخیر توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) انجام شده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)