سرلشکر موسوی از «قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸» و «تیپ ۱۵۸» نیروی زمینی ارتش بازدید کرد
سرلشکر موسوی از «قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸» و «تیپ ۱۵۸» نیروی زمینی ارتش بازدید کرد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در «قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸» و «تیپ ۱۵۸» نیروی زمینی ارتش مستقر در شهرستان شاهرود، از بخش‌های مختلف این یگان ها بازدید کرد و آمادگی رزمی این دو یگان را مورد ارزیابی قرار داد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، امیر […]

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در «قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸» و «تیپ ۱۵۸» نیروی زمینی ارتش مستقر در شهرستان شاهرود، از بخش‌های مختلف این یگان ها بازدید کرد و آمادگی رزمی این دو یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در «قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸» و «تیپ ۱۵۸» نیروی زمینی ارتش مستقر در شهرستان شاهرود، از بخش‌های مختلف این یگانها از جمله نمایشگاه دستاوردهای دفاعی، علمی و پژوهشی بازدید کرد و آمادگی رزمی این دو یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده کل ارتش همچنین از بخش‌های مختلف «تیپ ۲۸۵ چهل‌دختر» و «آمادگاه مهماتی نعل‌شکنان» بازدید کرد.

دیدار با فرماندهان و مسئولان عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات، از دیگر برنامه های امیر سرلشکر موسوی در بازدید از این یگانها بود.

وی در جمع فرماندهان و کارکنان تیپ ۱۵۸ نزاجا طی سخنانی گفت: امروز مأموریت اصلی ما، ارتقای توان و آمادگی رزمی است.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر لزوم اجرای تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در خصوص ارتقای توان و آمادگی رزمی و تلاش در راستای رفع نیازهای معیشتی کارکنان و خانواده‌ها و  همچنین تعالی معنوی و بصیرتی آنها، خاطر نشان کرد: ما منویات معظم‌له را عیناً نصب العین قرارداده و با تمام توان درجهت اجرای آن قدم بر می داریم.
تأکید بر آموزش، انضباط، سلسله مراتب، حفاظت اطلاعات، نگهداری و ایمنی، بخش دیگری از سخنان فرمانده کل ارتش خطاب به فرماندهان یکان های منطقه بود.

فرمانده کل ارتش همچنین اجرای کامل طرح‌های لبیک را راهی مطمئن برای وصول به اهداف تعیین شده خواند.

در این بازدید، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرلشکر موسوی را همراهی کرد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس