با اقدام به موقع همکاران عملیاتی و نیروهای انتظامی تلاش برای سرقت از خط لوله اهواز سبزآب ناکام ماند . به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در روز ۱۲ فروردین افرادي سودجو با توجه به شرایط قرنطینه و خلوتي مسیر با استفاده […]

با اقدام به موقع همکاران عملیاتی و نیروهای انتظامی تلاش برای سرقت از خط لوله اهواز سبزآب ناکام ماند .
به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در روز ۱۲ فروردین افرادي سودجو با توجه به شرایط قرنطینه و خلوتي مسیر با استفاده از حفر گودال اقدام به سرقت بنزین از اين خط كردند.
حمیدرضا کیهان پور مدیر منطقه خوزستان با اعلام این خبر گفت: با اعلام گزارش سرقت، همکاران عملیات و Hse منطقه علیرغم بسته بودن راه ها و شرايط قرنطينه سریعا در محل حضور پیدا کردند و عملیات مهار نشتی انجام شد.
وی افزود متاسفانه در همان زمان فیلمی در فضای مجازی پخش شد که این خط دچار شکستگی شده که قویا تکذيب می شود.
کیهان پور تاکید کرد در این اقدام سارقین در یک نقطه از خط به دلیل استفاده از بنزین داخل خط مبادرت به ایجاد سوراخ نمودند ولیکن نشتی در سوراخ ایجاد شده باعث شد تا مقدار کمی بنزین روی سطح آب موجود در گودال حفر شده جمع شود که در زمان كوتاهي این خط ترمیم و نشتی کاملا رفع گردید .
گفتنی است این حادثه در كيلومتر ۲۰ خط لوله ۱۶ اینچ سبزاب-اهواز در ورودی روستای مراونه از توابع اهواز اتفاق افتاد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران