فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: زمان و جغرافیای انتقام خون شهید سردار قاسم سلیمانی را ما مشخص می‌کنیم. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، دریادار پاسدار علی تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید سردار قاسم سلیمانی در کرمان با تاکید بر این‌که حتما انتقام خون سردار […]

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: زمان و جغرافیای انتقام خون شهید سردار قاسم سلیمانی را ما مشخص می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، دریادار پاسدار علی تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید سردار قاسم سلیمانی در کرمان با تاکید بر این‌که حتما انتقام خون سردار سلیمانی از دشمنان گرفته خواهد شد، اظهار کرد: دشمنان خواهند دید که حاج قاسم‌ها انتقامی سخت می‌گیرند، اما زمان و جغرافیای انتقام را ما مشخص می‌کنیم نه دشمنان‌مان.

او تصریح کرد: پیام ما به دشمنان این است که از منطقه بروند؛ ماندن‌شان هم معضلی برای منطقه است و هم برای‌شان هزینه‌های بسیار سنگینی در بردارد؛ پیش از آن‌که از آن‌ها به سختی انتقام گرفته شود، از منطقه بروند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان خاطرنشان کرد: نیروی دریایی سپاه همیشه آماده و پا در رکاب و گوش به فرمان ولایت است و آمادگی کامل داریم که فرمان، ولی امرمان را اجرا کنیم. در دریا‌ها و جزایر آمادگی کاملی داریم و با وضعیتی که پیش آمده آمادگی خود را بیشتر خواهیم کرد.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان