رونمایی از یادمان شهدای مقاومت در فرودگاه بین‌المللی بغداد
رونمایی از یادمان شهدای مقاومت در فرودگاه بین‌المللی بغداد

شماری از شهروندان و نمایندگان اقشار مختلف عراق با حضور در محل شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، مقام آن‌ها را گرامی داشتند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  شهروندان عراقی امروز جمعه در پاسداشت شهدای محور مقاومت در این کشور، در محل شهادت سپهپد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس […]

شماری از شهروندان و نمایندگان اقشار مختلف عراق با حضور در محل شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، مقام آن‌ها را گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  شهروندان عراقی امروز جمعه در پاسداشت شهدای محور مقاومت در این کشور، در محل شهادت سپهپد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه و «ابومهدی المهندس»، معاون رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق گل گذاشتند.

دفتر اطلاع رسانی الحشد الشعبی عراق کرد که به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای مقاومت که به مناسبت تأسیس الحشد الشعبی برگزار شد، علاوه بر نصب بلیبوردی تحت عنوان «زیبایی پیروزی» در محل شهادت شهدای حمله تروریستی آمریکا، در ورودی فرودگاه بین‌المللی بغداد، از تصاویر شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس (نقاشی دیواری) رونمایی شد.

به هنگام رونمایی از این دو اثر، نمایندگان گروه‌های مختلف جامعه عراق و مقامات در محل استشهاد شهدای مقاومت دسته گل تقدیم کردند.

نظامیان تروریست آمریکایی سیزدهم دی ماه در اقدامی تروریستی شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را به همراه رزمندگان مقاومت به شهادت رساندند. این اقدام آمریکا باعث شد پارلمان عراق دو روز بعد به طرح اخراج نیروهای اجنبی از جمله آمریکا از عراق رأی دهد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس