روحانی چند پروژه ملّی وزارت نیرو را از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح کرد
روحانی چند پروژه ملّی وزارت نیرو را از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح کرد

آیین افتتاح چند پروژه ملّی متعلق به وزارت نیرو با حضور حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس دقایقی قبل آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، آیین افتتاح چند پروژه ملّی متعلق به وزارت نیرو با حضور حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس دقایقی […]

آیین افتتاح چند پروژه ملّی متعلق به وزارت نیرو با حضور حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس دقایقی قبل آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، آیین افتتاح چند پروژه ملّی متعلق به وزارت نیرو با حضور حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس دقایقی قبل آغاز شد.

روحانی پیش از افتتاح نیروگاه شماره یک بخش بخار سیکل ترکیب عسلویه، گفت: از وزارت نیرو و شرکت‌های فعال، مهندسین و کارگرانی که در این زمینه زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه مردم بدانند این افتتاح متعلق به دولت نیست، بلکه به همه آن‌هایی تعلق دارد که شبانه‌روز در طول این سه سال تلاش کردند، گفت: دولت تجهیزات و اعتبارات این پروژه را تأمین کرده و این پروژه، اقدامی ملّی است و همه دست به دست هم دادند تا این پروژه به نقطه مطلوب برسد.

روحانی در ادامه، طرح‌های اصلاح و بهینه سازی پروژه‌های شبکه توزیع برق استان بوشهر و سد اُشنویه را در استان آذربایجان غربی افتتاح کرد.

رضا اردکانیان وزیر نیرو در آیین بهره‌برداری از سد اُشنویه، گفت: این چهل و دومین سدّی است که در دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری می‌رسد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس