به منظور جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان، جلوگیری از سرگردانی مردم در ساختمانهای اداری و ارائه خدمات غیرحضوری به مشترکین تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، اپلیکیشن خدمات غیرحضوری این شرکت راه اندازی شد. به گزارش پایگاه خبری  صدای دیپلماسی (idva)و به نقل از،شرکت توزیع نیروی برق استان تهران حاجی رضا تیموری مدیر […]

به منظور جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان، جلوگیری از سرگردانی مردم در ساختمانهای اداری و ارائه خدمات غیرحضوری به مشترکین تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، اپلیکیشن خدمات غیرحضوری این شرکت راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری  صدای دیپلماسی (idva)و به نقل از،شرکت توزیع نیروی برق استان تهران حاجی رضا تیموری مدیر عامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: این اپلیکیشن در کمیته توسعه خدمات الکترونیک این شرکت طراحی و با کمک بخش خصوصی ساخته شد و سپس به صورت آزمایشی به مدت سه هفته در شهرستان ری در دسترس متقاضیان و مشترکین قرار گرفت و پس از رفع مشکلات جزئی در تاریخ ۷ آذرماه در فروشگاه نرم افزار اندروید کافه بازار قرار گرفت.

وی افزود: در این اپلیکیشن ۲۷ خدمت تعریف شده در معاونت خدمات مشترکین شرکت از جمله فروش انشعاب، تغییر نام انشعاب، تغییر تعرفه، افزایش یا کاهش قدرت قراردادی، تغییر مکان، قطع موقت، وصل مجدد و … به متقاضیان و مشترکین تحت پوشش به صورت غیرحضوری ارائه می شود.

تیموری با تاکید بر تکمیل و گسترش این اپلیکیشن تصریح کرد: در برنامه آتی این شرکت است تا خدمات مربوط به سامانه فوریت های برق (۱۲۱) نیز به این اپلیکیشن افزوده گردد  و هر گونه خاموشی با برنامه و بی برنامه از طریق این اپلیکیشن به مشترکین اطلاع رسانی شود.

تیموری در پایان یادآور شد در اجرای ماده ۱۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ مورخ ۲۸/۱۲/۹۶ شورای عالی اداری با عنوان «حقوق شهروندی در نظام اداری»، کلیه دستگاه های اجرایی مکلف هستند برای جلوگیری از تراکم مراجعین و کاهش زمان انتظار مردم برای دریافت خدمات، تنها از طریق میز خدمت(حضوری یا الکترونیکی) ارباب رجوع را پذیرش نمایند.