معاون وزیر صنایع فدراسیون روسیه با معاون حقوقی و بین‌المللی وزیر امورخارجه ایران دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) ، اولگ رزیانسوف معاون وزیر صنایع فدراسیون روسیه در حاشیه بیست و چهارمین کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون سلاح‌های شیمیایی در لاهه با غلامحسین دهقانی معاون حقوقی و بین‌المللی  وزیر امور خارجه کشورمان ملاقات کرد. در […]

معاون وزیر صنایع فدراسیون روسیه با معاون حقوقی و بین‌المللی وزیر امورخارجه ایران دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) ، اولگ رزیانسوف معاون وزیر صنایع فدراسیون روسیه در حاشیه بیست و چهارمین کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون سلاح‌های شیمیایی در لاهه با غلامحسین دهقانی معاون حقوقی و بین‌المللی  وزیر امور خارجه کشورمان ملاقات کرد.

در این ملاقات طرفین ضمن تبادل نظر پیرامون موضوعات دستور کار کنفرانس و تاکید بر همکاری‌های دو کشور در سازمان منع سلاح‌های شیمیایی، راه های جلوگیری از تضعیف سازمان و همچنین تقویت اجرای کنوانسیون توسط اعضا و دبیرخانه را بررسی کردند.

تاکید بر رعایت قاعده اجماع در تصمیمات سازمان و همچنین پایبندی به متن کنوانسیون در اقدامات توسط نهادهای سازمان و دبیرخانه از جمله موارد مورد اتفاق و تاکید طرفین بود.

  • منبع خبر : مهر