به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) دور نهایی جشنواره دانش‌آموزی “رویش بیان”  با همکاری “موسه رسانه ای دیپلماسی”  روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۶ و ۲۷ تیر ۹۸ با حضور پر شور مسئولین، دانش‌آموزان و اولیا آنها در سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی آیندگان برگزار شد. جشنواره در دو بخش کارگاه آموزشی و مسابقه بود. […]

 به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) دور نهایی جشنواره دانش‌آموزی “رویش بیان”  با همکاری “موسه رسانه ای دیپلماسی”  روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۶ و ۲۷ تیر ۹۸ با حضور پر شور مسئولین، دانش‌آموزان و اولیا آنها در سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی آیندگان برگزار شد.

دور نهایی جشنواره "رویش بیان " با همکاری موسسه رسانه ای دیپلماسی برگزار شد.

جشنواره در دو بخش کارگاه آموزشی و مسابقه بود. سعید پورمحمودی، مجری صدا و سیما و رادیو جوان، گوینده برتر بخش مستند جشنواره بین‌المللی هفتم رادیو…، مجری برنامه‌های جون ایرانی سلام و…، سهیل نادری، گوینده رادیو جوان، مدرس فن‌بیان، دوبلور و آتوسا جمالی، دوبلور کار کودک، کارگردان، داستان نویس کودک و نمایشنامه نویس آموزش کارگاه و داوری مسابقه را بر عهده داشتند.

دور نهایی جشنواره "رویش بیان " برگزار شد.

این کارگاه با استقبال پرشور علاقمندان و شرکتکنندگان به فن‌بیان مواجه شد. مسابقه در دوروز برگزار و نفرات برتر در مراس اختتامیه اعلام شدند. به نفرات برتر در دو بخش مجری‌گری و گویندگی جوایز نفیسی اهدا و به سه نفر برگزیده کارت رسمی خبرنگاری و مجری‌گری اعطا شد.

لازم به ذکر است که دور اول این جشنواره در تاریخ ۲۸ فروردین ۹۸ با حضور بالای ۴۰۰ نفر دانشجو برگزار و بعد از برگزاری مسابقه ۷۵ نفر به مرحله نهایی راه یافتند.

این جشنواره به همت موسسه رسانه‌ای دیپلماسی، موسسه آموزش عالی آیندگان و آموزش و پرورش شهرستان تنکابن برگزار شد.