سردار غیب‌پرور گفت: ملت ایران ۴۰ سال است که به آمریکا و ایادی آن سیلی می‌زند و این راز عزت‌مندی را امام راحل به ما آموخت. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)،‌ مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع بندرعباس برگزار شد. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار […]

سردار غیب‌پرور گفت: ملت ایران ۴۰ سال است که به آمریکا و ایادی آن سیلی می‌زند و این راز عزت‌مندی را امام راحل به ما آموخت.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)،‌ مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع بندرعباس برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار غلامحسین غیب‌پرور صبح امروز در مراسم اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی در اجتماع باشکوه مردم بندرعباس در مسجد جامع این شهر اظهار کرد:در دوران طاغوت، اگر یک مسوول بلند پایه ایرانی و حتی خود شاه در مملکت خودش قصد ملاقات با سفیر امریکا را داشت باید از قبل وقت می گرفت و  هماهنگ‌ می‌کرد و درواقع  هر فعل و انفعالی و تغییری حتما می‌بایست ابتدا با هماهنگی بیگانگان انجام می‌شد و این  افسانه نیست بلکه حقیقتی است که در تاریخ این سرزمین رقم خورده است.

وی ضمن اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی  (ره)، تصریح کرد: امام (ره) به نام اسلام، مکتب و حرکتی را آغاز کرد که این حرکت دنیا را تکان داد و چه کسی می‌تواند انقلاب ایران  و تغییرات گسترده‌ای که پس از آن در معادلات دنیا رقم خورد را کتمان کند.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی (ع) بیان کرد: امام گفتارش ساده و روان و با مردم خیلی ساده حرف می‌زد و‌ می‌فرمود انقلاب می‌خواهد شما عزتمند و پیروز باشید و همانا انقلاب اسلامی منشا عزت‌مندی ملت ایران نیز شد.

سردار غیب‌پرور اظهار داشت: امام (ره) وعده رستگاری، استقلال، نشاط و تعالی یک ملت را داد که با پیروزی انقلاب انقلاب، این شعار و و عده الهی نیز محقق شد.

این فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تاثیر روحیه عزت‌مندی ملت ایران در دفاع از کیان کشور، خاطرنشان کرد: دوران فاع مقدس یک روز و دوروز، یک سال و دوسال نبود، بلکه ۸ سال طول کشید و ۸ سال در اوج مظلومیت و در طول بیش از ۱۳۰۰ کیلومتر از مرز و عمق همه کشور همچون تبریز، بوشهر و شیراز و تهران و اصفهان و همه کشور مورد حمله دشمن قرار داشتیم اما به لطف خدا و با رشادت ملت ایران، دشمن زمین‌گیر شد و حتی یک وجب از خاک این سرزمین در اشغال دشمن نماند.

این رزمنده ۸ سال دفاع مقدس در ادامه به عظمت پیروزی در جنگ تحمیلی اشاره و عنوان کرد: ما امروزه سر بلند و سرافرازیم و هیچ ایرانی و مسلمانی در عالم سرش پایین نیست و بدانید ما در جنگ تحمیلی عزت آفریدیم و هر ایرانی در هرجای دنیا به این پیروزی و مقاومت  افتخار می‌کند و این افتخار مرهون همه ملت است.

دشمن هر چه داشته رو کرده است

سردار غیب پرور در ادامه خاطرنشان کرد: دشمن از اول انقلاب تاکنون هر آنچه در آستین داشته رو کرده است. از شهادت
شهید آیت الله دستغیب که همه پیکرش شاید به ۶۰کیلو نمی رسید، پاره پاره و قطعه قطعه کردند به طوری که نشد پیکر متبرکش را  غسل داد  و تیمم بدل از غسل کردند و شهید صدوقی، مدنی، اشرفی اصفهانی، رجایی، باهنر و قدوسی را، همه این شهدا کار منافقین پست و پیاده نظام خبیث امریکاست که بهترین‌های ما را در کف خیابان‌ها، در دکان و ماشین‌هایشان ترور کردند.

وی ابراز کرد: بعضی ها با شنیدن پیغام دروغین دشمن و دیدن  لبخند مزخرف  دشمن، قند در دلشان آب می‌شود و به راستی آیا این دسته از مسوولین، عمق دشمنی امریکا با نظام ایران و سابقه انقلاب و رشادت‌هایش را نمی دانند؟

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) اظهار کرد: آمریکایی‌ها چون دزد سر گردنه هستند و رفتار قلدر مابانه و زورگویی دارند ولی به فضل خدا انقلاب اسلامی مقابل آن‌ها ایستاده است و ما همه این موفقیت‌ها را در پناه ولایت و‌لی فقیه داریم  و ۴۰ سال است  که داریم به این‌ها سیلی می زنیم

  • منبع خبر : فارس