سخنگوی جنبش حماس به تهدیدات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه غزه واکنش نشان داد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از فلسطین الیوم، فوزی برهوم سخنگوی جنبش حماس به تهدیدات اخیر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه غزه واکنش نشان داد. برهوم تصریح کرد که این تهدیدات تلاشی نافرجام از […]

سخنگوی جنبش حماس به تهدیدات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه غزه واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از فلسطین الیوم، فوزی برهوم سخنگوی جنبش حماس به تهدیدات اخیر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه غزه واکنش نشان داد.

برهوم تصریح کرد که این تهدیدات تلاشی نافرجام از سوی نتانیاهو برای ایجاد ترس و وحشت در میان ملت فلسطین و سرپوش نهادن بر بحران‌های این رژیم و تجاوزات و جنایات آن در کرانه باختری و قدس اشغالی است.

نتانیاهو به تازگی با مطرح کردن تهدیداتی اعلام کرده بود که رژیم صهیونیستی آماده حمله نظامی گسترده علیه نوار غزه است.

برهوم هم چنین تاکید کرد که تجاوزات دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین و غزه هرگز متوقف نشده و به شیوه‌های مختلف ادامه دارد، اما این تهدیدات به هیچ وجه ملت و مقاومت فلسطین را هراسان نمی‌کند، بلکه موجب اصرار هرچه بیشتر فلسطینیان به ادامه مبارزه علیه اشغالگران و پایبندی هرچه بیشتر آنان به حقوق خود خواهد شد.

برهوم دشمن صهیونیستی را از ارتکاب هرگونه حماقتی علیه ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین برحذر داشت و تاکید کرد که این رژیم باید بداند که چنین حماقتی چه عواقب و پیامدهایی برای آن به همراه خواهد داشت.

  • منبع خبر : مهر