مدیر اداره پیشگیری و ارتقاء سلامت اجتماعی سازمان رفاه، خدمات و مشاركت اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری مسابقات بین المللی سازه ماکارونی در اسفند ماه سال جاری ویژه کودکان کار و خیابان خبر داد . به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل ازروابط عمومی سازمان رفاه ، خدمات و مشاركت هاي اجتماعی شهرداری […]

مدیر اداره پیشگیری و ارتقاء سلامت اجتماعی سازمان رفاه، خدمات و مشاركت اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری مسابقات بین المللی سازه ماکارونی در اسفند ماه سال جاری ویژه کودکان کار و خیابان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل ازروابط عمومی سازمان رفاه ، خدمات و مشاركت هاي اجتماعی شهرداری تهران ، مریم شیردل شهمیری مدیر اداره پیشگیری سلامت و ارتقاء اجتماعی این سازمان با توجه به برگزاری مسابقات بین المللی سازه های ماکارونی در اسفند ماه سال جاري گفت : تیم کودکان کار و خیابان مناطق ۲۲ گانه با شرکت در مسابقات بین المللی سازه ماکارونی که ۱۶ و ١٧ اسفندماه سال جاری با محوریت گرایش ستون فشاری دانش آموزی برگزار شد توانستند به رتبه های برتر دسترسی پیدا كنند .
وی افزود در پنجمين دوره مسابقات بين المللي سازه هاي ماكاروني که به میزبانی شركت Sbc و همكاري سازمان رفاه ، خدمات و مشاركت هاي اجتماعي شهرداري تهران برگزار شد کودکان کار و خیابان مناطق ١٧ و ٢٠ مراكز پرتو شهرداري تهران توانستند با غلبه بر حريف به ترتیب موفق به کسب رتبه های دوم و چهارم راندمان دانش آموزی شوند.
مدیر اداره پیشگیری سلامت و ارتقاء اجتماعی سازمان رفاه، خدمات و مشاركت هاي اجتماعی شهرداری تهران گفت: در این مسابقه که با حضور نمايندگاني از کشورهای ایران، ترکیه، ژاپن، کره جنوبی، فیلیپین، روسیه و ونزوئلا در سالن همایش‌های حکمت دانشگاه شیمی برگزار شد کودکان کار توانستند با رقابت با حريفان خود رتبه هاي دوم و چهارم را از آن خود كنند .
شيردل هدف از حضور كودكان كار و خيابان در مسابقات بين المللي سازه هاي ماكاروني آموختن كار گروهي و مشاوكت به كودكان عنوان كرد.

منبع:روابط عمومی سازمان رفاه ، خدمات و مشاركت هاي اجتماعی