ائتلاف متجاوز سعودی روز دوشنبه ۳ بار استان مأرب یمن را مورد حمله قرار داد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از خبرگزاری فارس،ائتلاف متجاوز سعودی روز دوشنبه منطقه «مجزر» در استان مأرب را سه بار مورد حمله قرار داد. به گزارش شبکه خبری المسیره، همچنین مزدوران ائتلاف سعودی منطقه «الجاح» […]

ائتلاف متجاوز سعودی روز دوشنبه ۳ بار استان مأرب یمن را مورد حمله قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از خبرگزاری فارس،ائتلاف متجاوز سعودی روز دوشنبه منطقه «مجزر» در استان مأرب را سه بار مورد حمله قرار داد.

به گزارش شبکه خبری المسیره، همچنین مزدوران ائتلاف سعودی منطقه «الجاح» در استان الحدیده را با ۴ موشک کاتیوشا و تعدادی خمپاره مورد حمله قرار دادند.

این حملات در حالی انجام می‌شود که نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز یکشنبه در پاسخ به حملات مکرر ائتلاف سعودی و مزدورانش اقدام به پیشروی در استان البیضاء در جنوب شرق استان صنعاء پایتخت یمن کردند.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز یکشنبه پس از حمله به منطقه قانیه که تحت کنترل مزدوران ائتلاف سعودی است به پیشروی جدیدی در استان البیضاء در مرکز یمن دست یافتند، این منطقه دروازه مهم استان نفت خیز مأرب شمرده می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس