رییس اتحادیه لوازم خانگی کشور با اشاره به فعالیت واحدهای صنفی بدون مجوز گفت: توصیه می‌کنم که مردم‌ از فروشگاه های دارای پروانه و مجوز خرید کنند.  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)و به نقل از شاتا،محمد طحان پور افزود: با مشکلات تولید آشنا هستیم و می دانیم که تولید کنندگان با مشکل تامین […]

 رییس اتحادیه لوازم خانگی کشور با اشاره به فعالیت واحدهای صنفی بدون مجوز گفت: توصیه می‌کنم که مردم‌ از فروشگاه های دارای پروانه و مجوز خرید کنند.

 به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)و به نقل از شاتا،محمد طحان پور افزود: با مشکلات تولید آشنا هستیم و می دانیم که تولید کنندگان با مشکل تامین مواد اولیه با قیمت مناسب مواجهند.زیرا قیمت مواد اولیه آلومینیوم و آهن و پتروشیمی که اجزای تشکیل دهنده کالا هستند بالاست و نهایتا قیمت نهایی کالا را بالا می برند.

طحان پور تصریح کرد: با کاهش قیمت دلار مردم انتظاردارند که قیمت ها هم کاهش یابد و خوشبختانه طی جلسه با وزیر صنعت ، معدن و تجارت تولید کنندگان با کاهش قیمت موافقت کردند .
رییس اتحادیه لوازم خانگی کشورادامه داد: با کاهش ۱۵ درصدی یک تولید کننده خارجی انتظار داریم که تولید کنندگان داخلی نیز همراه شوند البته با توافق صورت گرفته این نوید را می دهم که قیمت های لوازم خانگی کاهش می یابد.

طحان پور با اشاره به فعالیت واحدهای صنفی بدون مجوز گفت: برخی واحدهای صنفی بدون پروانه به گرانی ها دامن می زنند درحالی که در مقابل شرکت های تولیدی اعتبار ندارند و نماینده رسمی نیز نیستند ، توصیه می کنم که مردم نیز از فروشگاه های دارای پروانه خرید کنند.
طحان پور یادآور شد: نام سال با حمایت از کالای ایرانی شروع شد ولی متاسفانه برخی عملکرد خوبی نداشتند و مردم با افزایش قیمت لوازم خانگی روبرو شدند
وی تاکید کرد: همه باید به تولید کمک کنیم و تولید کنندگان باید همکاری کنند تا چرخ تولید بچرخد.