سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با راه اندازی پویش سبزی پلوماهی با نیازمندان در آخرین شب سال ۱۳۹۷ سه هزار وسیصد پرس غذا در بین نیازمندان تقسیم کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva)عصر امروز در آخرین روز از اسفندماه ۱۳۹۷ نجم الدین محمدی مدیر عامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های […]

سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با راه اندازی پویش سبزی پلوماهی با نیازمندان در آخرین شب سال ۱۳۹۷ سه هزار وسیصد پرس غذا در بین نیازمندان تقسیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva)عصر امروز در آخرین روز از اسفندماه ۱۳۹۷ نجم الدین محمدی مدیر عامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در یک نشست خبری به مناسبت پویش”سبزی پلوماهی با نیازمندان “فت: این سازمان به کمک مردم، برای آخرین شب سال و به مناسبت شب عید نوروز ۱۳۹۸سه هزار وسیصد پرس سبزی پلو ماهی در بیشن نیازمندان و بی پناهان جنوب تهران توزیع کرد.
وی ادامه داد:پرس های غذایی در آخرین شب سال ۹۷با هدف همدلی و مساعدت با اقشار نیازمند شهر تهران توزیع می شود و این درحالی است که چنین اقدامی در ایام نوروز نیز ادامه خواهد یافت‌.
وی افزود: کمک های مردمی در این زمینه از طریق سامانه #۱۳۹۸*۸*۷۸۰*مهیا شد و برای مرحله اول تاکنون ۵۰۰ میلیون تومان جمع آوری شده است که در صورتی که حمایت های بیشتری با کمک رسانه ها وشبکه های اجتماعی صورت بگیرد این حرکت خداپسندانه میتواند همچنان ادامه یابد .