وزیر امور خارجه کشورمان در بازگشت از سفر به ژاپن، در پیامی توئیتری اعلام کرد که در جریان این سفر، دو کشور نودمین سالگرد روابط دیپلماتیک خود را جشن گرفته‌اند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که به همراه رئیس‌جمهور حسن روحانی به ژاپن سفر کرده بود، روز […]

وزیر امور خارجه کشورمان در بازگشت از سفر به ژاپن، در پیامی توئیتری اعلام کرد که در جریان این سفر، دو کشور نودمین سالگرد روابط دیپلماتیک خود را جشن گرفته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که به همراه رئیس‌جمهور حسن روحانی به ژاپن سفر کرده بود، روز شنبه در بازگشت از ژاپن، جشن گرفتن نودمین سالگرد روابط دیپلماتیک ایران و ژاپن را یکی از مهم‌ترین رویدادهای این سفر عنوان کرد.

ظریف روز شنبه پس از بازگشت از ژاپن در توئیتر نوشت: «پایان سفر ریاست جمهوری به توکیو با برنامه‌ای فشرده و بازگشت به میهن در شب یلدا. در نخستین سفری اینچنین به ژاپن طی ۱۹ سال گذشته، با رهبران سیاست خارجی و صنایع ژاپن تعامل کردیم و مسئله مهم این که نودمین سالگرد روابط دیپلماتیک ایران و ژاپن را جشن گرفتیم.»

  • منبع خبر : تسنیم