منتخب مردم قم در انتخابات دوره یازدهم مجلس نوشت: پیش نویس برنامه تحول برای مجلس یازدهم با همکاری تعدادی از منتخبین مردم و کارشناسان خبره تهیه شده که پس از ارسال و کسب مشورت از همه نمایندگان منتشر خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، علیرضا زاکانی، منتخب مردم قم در انتخابات دوره […]

منتخب مردم قم در انتخابات دوره یازدهم مجلس نوشت: پیش نویس برنامه تحول برای مجلس یازدهم با همکاری تعدادی از منتخبین مردم و کارشناسان خبره تهیه شده که پس از ارسال و کسب مشورت از همه نمایندگان منتشر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، علیرضا زاکانی، منتخب مردم قم در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی چند روز قبل در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: مجلس یازدهم، مجلس اول گام دوم انقلاب اسلامی است؛باید تلاش کنیم تمام نقاط مثبت ده مجلس گذشته را داشته و فاقد نکات منفی آنها باشد.این مهم الزاماتی دارد که برنامه محوری به جای فردگرایی، صداقت با مردم و شفافیت از جمله آنهاست.

در همین حال این چهره سرشناس مجلس یازدهم در صفحه شخصی خود در توئیتر خبر داده است: پیش نویس برنامه تحول برای مجلس یازدهم با همکاری تعدادی از منتخبین مردم و کارشناسان خبره تهیه شده که پس از ارسال و کسب مشورت از  همه نمایندگان منتشر خواهد شد.


وی در ادامه نوشت: رویکرد اساسی این برنامه تحول، ناظر به حل مشکلات مردم و تسریع پیشرفت کشور خواهد بود. پیشنهاد برنامه تحول سه محور اساسی دارد:۱. احیا جایگاه مجلس و ارتقای شأن نمایندگان
۲. ریل گذاری برای نجات اقتصاد ایران
۳. تقویت زیرساخت‌های اداره کشور
زاکانی افزود: «مجلس قوی، مجلسی است انقلابی و عدالت محور، مردمی و کارآمد، مستقل و مقتدر، فسادستیز و امیدآفرین.»

  • منبع خبر : جهان‌نیوز