طی حکمی از سوی مدیرعامل پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، حسن نجفی سمنانی سرپرست و جانشین شاپور تقی‌پور در پتروشیمی ایلام شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) روز جاری در یکی از بزرگترین زیرمجموعه های پترول تغییر مدیریتی کلید خورد. در پی استعفای شاپور تقی‌پور مدیرعامل سابق پتروشیمی ایلام ، رسول اشرف زاده مدیرعامل […]

طی حکمی از سوی مدیرعامل پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، حسن نجفی سمنانی سرپرست و جانشین شاپور تقی‌پور در پتروشیمی ایلام شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) روز جاری در یکی از بزرگترین زیرمجموعه های پترول تغییر مدیریتی کلید خورد. در پی استعفای شاپور تقی‌پور مدیرعامل سابق پتروشیمی ایلام ، رسول اشرف زاده مدیرعامل گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان طی حکمی، حسن نجفی سمنانی، رئیس هیات مدیره این شرکت را بعنوان سرپرست و جانشین تقی‌پور منصوب کرد.
در این حکم آمد است:

جناب آقای حسن نجفی سمنانی
رییس محترم هیات مدیره شرکت پتروشیمی ایلام
نظر به استعفای جناب آقای شاپور تقی‌پور و با امعان نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند، جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست شرکت پتروشیمی ایلام منصوب می‌شوید.
با عنایت به سابقه عضویت جنابعالی در هیات مدیره و اشراف کامل به موضوعات آن شرکت، انتظار دارم با توکل به خداوند متعال و بهره‌مندی از تجربیات گرانقدر نیروهای متعهد و متخصص، نسبت به رفع موانع و مشکلات موجود، ایجاد محیطی شاداب و پرنشاط برای همکاران، ارتقای شاخص‌های انسانی، فرآیندی، مالی و تلاش در جهت راه اندازی کامل پروژه همت گمارید.
اطمینان خاطر دارم اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان متعهد، متخصص و دلسوز آن شرکت یاریگر جنابعالی در انجام وظایف محوله خواهند بود.
از حضرت احدیت توفیق جنابعالی و همه همکاران شرکت پتروشیمی ایلام در ایفای نقش وظایف محوله را مسئلت دارم و بدینوسیله از خدمات جناب آقای شاپور تقی پور در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت می نمایم.