ترامپ ترک نکردن کاخ سفید در صورت باخت انتخاباتی را رد کرد
ترامپ ترک نکردن کاخ سفید در صورت باخت انتخاباتی را رد کرد

رئیس‌جمهور آمریکا به ادعاها درباره اینکه در صورت باخت در انتخابات به دخالت ارتش برای خروج از کاخ سفید نیاز خواهد بود پاسخ داد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا نگرانی‌‌ها از اینکه در صورت باخت در انتخابات ممکن است کاخ سفید را ترک نکند […]

رئیس‌جمهور آمریکا به ادعاها درباره اینکه در صورت باخت در انتخابات به دخالت ارتش برای خروج از کاخ سفید نیاز خواهد بود پاسخ داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا نگرانی‌‌ها از اینکه در صورت باخت در انتخابات ممکن است کاخ سفید را ترک نکند رد کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با فاکس‌نیوز در پاسخ به سئوالی در این مورد گفت: «اگر پیروز نشوم نبرده‌ام. اگر پیروز نشوم می‌روم سراغ کارهای دیگر.»

ترامپ در ادامه درباره اینکه درباره شکستش در انتخابات چه فکری می‌کند گفت: «فکر می‌کنم اتفاق خیلی بدی برای کشورمان خواهد بود.»

«جو بایدن»، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا چند روز پیش درباره اینکه ترامپ ممکن است در صورت شکست در انتخابات قدرت را تحویل ندهد ابراز نگرانی کرد.

این نامزد حزب دموکرات گفت چنانچه ترامپ بعد از شکست در انتخابات از تحویل قدرت خودداری کند، ارتش وارد عمل خواهد شد و او را به بیرون از کاخ سفید هدایت خواهد کرد.

بایدن گفت: «قول می‌دهم که آنها (نظامیان) او را از کاخ سفید به طور کامل و به سرعت بیرون خواهند کرد.»

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس