مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در نشست پیش بینی تولید این شرکت در نیمه نخست سال ۱۳۹۹ بر رعایت حداکثری اصول ایمنی و حفاظت حداکثری از محیط زیست تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جهانگیر پورهنگ روز گذشته (دوشنبه، ۱۹ اسفندماه) […]

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در نشست پیش بینی تولید این شرکت در نیمه نخست سال ۱۳۹۹ بر رعایت حداکثری اصول ایمنی و حفاظت حداکثری از محیط زیست تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جهانگیر پورهنگ روز گذشته (دوشنبه، ۱۹ اسفندماه) در نشست پیش‌بینی تولید نفت و گاز نیمه نخست سال ۹۹ میدان‌های این شرکت با قدردانی از اقدام‌های صورت گرفته در طرح مبارزه با ویروس کرونا در سطح شرکت بر توجه حداکثری به اصول و نکات بهداشتی اعلامی از سوی ستاد مبارزه با کرونا ویروس تاکید کرد.

وی افزود: برای انجام به‌موقع فعالیت‌های فنی – عملیاتی در راستای نگهداشت تولید در میدان‌های تحت مدیریت شرکت نفت و گاز اروندان، برنامه‌ریزی دقیق و همکاری و هماهنگی همه مدیریت‌های این شرکت نیاز است. در این راستا باید اساس همه فعالیت‌های آتی، رعایت اصول ایمنی و حفاظت حداکثری از محیط زیست به‌عنوان اولویتی مهم باشد.

در ادامه این نشست، با بررسی عملکرد تولید از مخازن و چاه‌های میدان‌های دارخوین، آزادگان جنوبی و جفیر در سال ۱۳۹۸، اقدام‌های انجام‌شده در این میدان‌ها تشریح و راهکارهای مناسب برای تولید صیانتی از مخازن و تداوم آن در سال ۹۹ ارائه شد.

همچنین ضمن مقایسه تولید کنونی با برنامه پیش‌بینی‌شده، مواردی همچون پروژه‌های مرتبط و مستقیم با تولید، نیازهای حفاری جدید، تعمیر چاه‌ها، خدمات فنی و عملیات‌های مورد نیاز چاه‌ها بررسی و برای رفع موانع پیش رو تصمیم‌های لازم اتخاذ شد.